امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147633
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جب بوش نامزد احتمالی جمهورخواه انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا قرار است امروز در ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جب بوش نامزد احتمالی جمهورخواه انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا قرار است امروز در یک سخنرانی به انتقاد از  سیاست خارجی اوباما بپردازد.

در حالی که اقدامات نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هر روز شکل تازه‌ای به خود گرفته و تشدید شده، این بار «جب بوش» نامزد جمهوریخواه احتمالی و برادر رئیس‌جمهور سابق قرار است در شیکاگو سخنرانی کند.

روزنامه «یو‌اس‌ای تودی» خبر داده که به متن سخنرانی جب بوش در شورای مسائل جهانی شیکاگو دست یافته است. به گفته این روزنامه او در این سخنرانی به سیاست خارجی اوباما می‌تازد و آن را «ضعیف و متناقض» می‌خواند.

بوش در این سخنرانی می‌گوید: «طنز و تناقض بزرگ ریاست جمهوری اوباما آن است که کسی که با وعده تعامل بیشتر با جهان سرکار آمد، آمریکا را در جهان کم‌اثرتر و با تاثیرگذاری کمتر کرده است».

برادر کوچک‌تر جورج بوش در این سخنرانی خواهد گفت: «دولت گفت‌وگو می‌کند اما کلماتش متناقض است. آن‌ها خطوط قرمز ترسیم می‌کنند، اما پس از آن آن‌ها را پاک می‌کند. آن‌ها با بزرگ‌نمایی درباره از سرگیری روابط و پایان روابط حرف می‌زنند».

جب بوش در این سخنرانی با تلاش برای بیان آنکه متفاوت از پدر و برادرش که روسای جمهوری پیشین آمریکا بوده‌اند، اینطور می‌گوید: «متوجه هستم که نظرات من با نظرات آن‌ها (پدر و برادر او) قیاس خواهد شد اما گهگاه نظراتم با آنها کاملا متفاوت است. من پدر و برادرم را دوست دارم و خدمت آنها به کشور و تصمیمات سختی که گرفتند را تحسین می‌کنم اما من نظرات خاص خودم را دارم که مبتنی بر تفکر و تجربیاتم است».

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها