امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147637
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «سامح شکری» وزیر خارجه مصر پس از پایان رایزنی‌های گروه کشورهای عربی عضو ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «سامح شکری» وزیر خارجه مصر پس از پایان رایزنی‌های گروه کشورهای عربی عضو سازمان ملل و اعضای شورای امنیت و دبیرکل سازمان ملل درباره تحولات لیبی، با سفرای گروه کشورهای عربی در نیویورک دیدار کرد.

سخنگوی وزارت خارجه مصر گفت: سفرای کشورهای عربی در دیدار با وزیر خارجه مصر، طرح مصر برای لغو تحریم تسلیحاتی ارتش لیبی جهت مبارزه با تروریسم را پذیرفتند. این در حالی است که طرح مصر در چارچوب طرح صادره اتحادیه عرب در این خصوص و تشدید نظارت دریایی و هوایی برای ممانعت شبه نظامیان لیبی از دستیبابی به سلاح است.

به گزارش پایگاه «الفجر»، بدرالدین العاطی افزود: گروه کشورهای عربی عضو سازمان ملل همچنین این طرح مصر را در راستای طرحی پذیرفتند که اردن به اسم گروه کشورهای عربی در جلسه فوق العاده امروز شورای امنیت ارائه می کند.

وی تاکید کرد که اعضای شورای امنیت پس از جلسه استماع شورا، درباره تصمیماتی که قرار است درباره این طرح مصر اتخاذ شود، رایزنی می‌کنند.

انتهای پیام/ح

 

 

 

 

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها