امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۰۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14765
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۷
تعداد بازدید: 85
داوود علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: در راستای تشویق بی‌سوادان به سوادآموزی و ارج نهادن به زحمات سوادآموزان این طرح ...

داوود علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: در راستای تشویق بی‌سوادان به سوادآموزی و ارج نهادن به زحمات سوادآموزان این طرح تدوین شده و به مرحله اجرا گذاشته می شود لیکن امیدوار هستیم نتایج مورد انتظار از آن حاصل شود و زنان و مردان زیادی به مراکز سوادآموزی مراجعه کنند.

وی افزود: این طرح در استان با هدف تقدیر از افراد برتر و موفق سوادآموزی، معرفی آنها به اقشار مختلف جامعه و رسانه‌ها اجرا می‌شود همچنین درصدد هستیم با اجرای این طرح به شعار خواستن توانستن است عینیت ببخشیم همچنین با اجرای موفق این طرح تلاش می‌شود در گروه‌های هدف سوادآموزی انگیزه ایجاد کرده و بستر را برای مشارکت بخش‌های غیردولتی فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه افراد واجدالشرایط باید برای ثبت‌نام کردن مبادرت کنند، افزود: افراد واجد‌الشرایط برای معرفی خود حداکثر تا پایان خرداد ماه سال 92 فرصت دارند و باید به اداره‌های آموزش و پرورش یا واحدهای سوادآموزی شهرستان محل سکونت مراجعه کرده و فرم سه صفحه‌ای مشخصات چهره‌های موفق سوادآموزی را تکمیل کنند.

معاون آموزش و پرورش به برپایی همایش چهره‌های موفق سوادآموزی در دی ماه سال جاری اشاره کرد و افزود: در این همایش تلاش می‌شود که به مسائلی مانند مزایای با سواد شدن و تشکیل بانک اطلاعات چهره‌های موفق پرداخته شود.

علیزاده اظهار داشت: در آذربایجان غربی بیش از 180 هزار بی‌سواد مطابق آمار خود اظهاری آنان وجود دارد که بر اساس بررسی‌های انجام شده بسیاری از این افراد سواد خواندن و نوشتن را دارند.

انتهای پیام/61002/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار