امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147651
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، ارتش سوریه در آستانه دو پیروزی بزرگ، کشته‌شدن سرکرده‌های ترک‌تبار ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، ارتش سوریه در آستانه دو پیروزی بزرگ، کشته‌شدن سرکرده‌های ترک‌تبار تروریست‌ ها در حلب، فراهم کردن زمینه اجرای طرح دی‌میستورا از سوی بشار اسد، اظهارات دی‌میستورا مبنی بر اینکه دمشق با آتش‌بس و تعلیق درگیری در حلب موافقت کرد، نهایی شدن توافق آمریکا و ترکیه برای آموزش و تجهیز معارضان سوری و اینکه معارضان سوریه می‌توانند از آمریکا درخواست حملات هوایی کنند، مهمترین اخبار عرصه میدانی و سیاسی سوریه در 24 ساعت گذشته را تشکیل می‌دهد.

تحولات میدانیارتش سوریه در آستانه دو پیروزی بزرگ

نیروهای ارتش سوریه در جبهه عملیاتی شمال این کشور در آستانه دو پیروزی بسیار بزرگ قرار دارند، اول محاصره بخش شرقی حلب که در تصرف گروه‌های مسلح تروریستی است و دیگری آزادسازی دو شهرک شیعه نشین نبل و الزهراء است.

کشته‌شدن سرکرده‌های ترک‌تبار تروریست‌ها در حلب/فراهم کردن زمینه اجرای طرح دی‌میستورا از سوی بشار اسد

کارشناس نظامی سوری با تاکید بر اینکه عملیات بزرگ ارتش سوریه در حلب برای پاکسازی کامل این شهر و حومه آن از تروریست‌ها انجام شده است، گفت: دولت سوریه در حال فراهم کردن زمینه پیاده شدن طرح سازمان ملل درباره آتش‌بس در حلب است

تحولات سیاسیدی‌میستورا: دمشق با آتش‌بس و تعلیق درگیری در حلب موافقت کرد

فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه، می‌گوید دمشق با توقف شش هفته‌ای درگیری و برقراری آتش‌بس در شهر حلب موافقت کرده است.

توافق آمریکا و ترکیه برای آموزش و تجهیز معارضان سوری نهایی شد

مقامات ترک و آمریکایی از آماده شدن توافق آموزش و تجهیز معارضان به اصطلاح میانه‌روی سوری خبر دادند.

معارضان سوریه می‌توانند از آمریکا درخواست حملات هوایی کنند

روزنامه آمریکایی گزارش داده دولت آمریکا با ارسال تجهیزات جدید به مخالفان سوریه به آنها توانایی درخواست برای انجام حملات هوایی خواهد داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها