امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147672
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 164
به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، طاها شجاع نوری در این کنسرت، پس از اجرای قطعه «مفتاح شو مفتاح شو» گفت: ما در چند ماه گذشته توانستیم آلبوم ...

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، طاها شجاع نوری در این کنسرت، پس از اجرای قطعه «مفتاح شو مفتاح شو» گفت: ما در چند ماه گذشته توانستیم آلبوم رسمی خود را با عنوان «اتاق گوشواره» منتشر کنیم و خوشحالم که گوش سپردن به «دنگ شو» با مسافرت های شما شکل می گیرد و این باعث افتخار است که شما در خلوت خود در هنگام رانندگی و در مسافرت آهنگ های «دنگ شو» را می شنوید.

شجاع نوری و گروهش در ادامه قطعه «یار بیگانه نواز» را اجرا کردند. پس از اجرای این قطعه بود که شجاع نوری به بیان خاطره‌ای جالب پرداخت: فردی به اسم یکی از خوانندگان اصلی گروه (سعید حاتمی) یک مراسم رونمایی برای آلبوم رسما منتشرشده‌ گروه در آمل ترتیب داده بود که وقتی مطلع شدیم و حاتمی با او تماس گرفت، گفت که من سعید حاتمی هستم و با دنگ‌شو کار می کنم. ظاهرا با این نام و عنوان در چند آموزشگاه هم کلاس آموزش خوانندگی گذاشته بود. البته طبق آخرین اطلاعات گروه، او دیگر با ما همکاری نمی‌کند و ظاهرا الان همکار گروه «چارتار» شده است. این سخنان با خنده‌ی حاضران همراه شد. اعضای گروه چهارتار نیز در سالن کنسرت حضور داشتند.

شجاع نوری در بخش دیگری از این کنسرت گفت: همیشه عاشق تنهایی و سازم هستم و اینگونه زندگی را جشن می گیرم. من نمی توانم از ساز و تنهایی خود بگذرم اما آدم هایی هستند که از همه وجود خود یعنی از اعضای بدن خود نیز گذشتند. از این رو، قطعه‌ی بعدی را تقدیم می‌کنم به آن‌هایی که از قطعه قطعه‌ وجودشان با آزادگی گذشتند.

در ادامه علی زندوکیلی به گروه اضافه شد و به اجرای برنامه پرداخت و قطعاتی چون «دنگ شو»، «آخر قصه»، «کمی آهسته تر» و «شتاب» را با همراهی گروه دنگ شو خواند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها