امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147680
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 201
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، این درام اجتماعی با این رقم فروش صدرنشین جدول هفتگی گیشه نمایش سینماهای این کشور آسیایی شد. حدود 40کرور برای تولید ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، این درام اجتماعی با این رقم فروش صدرنشین جدول هفتگی گیشه نمایش سینماهای این کشور آسیایی شد. حدود 40کرور برای تولید «روی» خرج شده است و اهل فن می گویند تا پایان هفته اول نمایش، این فیلم موفق به تامین هزینه های تولید خود خواهد شد.

رانبیر کاپور بازیگر جوان و مطرح بالیوود نقش اصلی این درام خانوادگی را بازی کرده است و آرجون رامپال و ژاکلین فرناندز دیگر بازیگران آن هستند. کاپور در این فیلم در نقش یک دزد خرده پا به نام روی ظاهر شده است. آرجون رامپال هم یک فیلم ساز سینما است که درگیر یک رقابت عاشقانه با کاراکتر کاپور می شود.

خط اصلی داستان «روی» در باره علاقه این دو کاراکتر به یک شخصیت واحد است. فرناندز در قصه فیلم، در نقش جوانی بازی می کند که کاپور و رامپال به وی دل می بندند.

بعد از فیلم کم فروش «بی شرم» در سال 2013، این دومین بار است که رانبیر کاپور در یک فیلم سینمایی در نقش یک دزد بازی می‌کند. ویکرامجیت سینگ کارگردان «روی» است. وی با این فیلم به جمع فیلم سازان بالیوودی پیوسته است. فیلم نامه فیلم را هم خود او نوشته است.

رانبیر کاپور بعد از «این جوانی دیوانگی است» فیلم پرفروشی روی پرده سینماهای هند نداشته است. این فیلم تابستان سال 2013 به نمایش عمومی درآمد.

وی در سال 2014 فیلمی روی پرده سینماهای کشور خود نداشت و فقط در دو فیلم «پی کی» و «بازگشت بوتنات» در یک نقش افتخاری، حضوری کوتاه داشت.

به همین دلیل، تحلیل گران اقتصادی سینما می گفتند وی برای سال جدید میلادی نیازمند یک فیلم پرفروش و موفق است. برای «روی» پیش بینی یک فروش کلی 80 کروری می‌شود.

این بازیگر جوان بالیوودی نوه راج کاپور و فرزند ریشی کاپور و نیتو سینگ دو بازیگر مطرح دو دهه هفتاد و هشتاد میلادی است.

تحلیل گران اقتصادی سینمای هند از موفقیت مالی «روی» استقبال کرده اند. آن ها می گویند فروش خوب افتتاحیه فیلم، طلسم عدم موفقیت مالی فیلم های هندی را در یک ماه اخیر شکسته است.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها