امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147695
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار حماسه و مقاومت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم بزرگداشت جانباز سرافراز «رجب محمد‌زاده» امروز 29 بهمن ماه ...

به گزارش خبرنگار حماسه و مقاومت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم بزرگداشت جانباز سرافراز «رجب محمد‌زاده» امروز 29 بهمن ماه به همت دانشگاه رسانه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در حال برگزاری است.

در این مراسم حمیدعلی صمیمی رئیس بنیاد شهید استان تهران با اشاره به ایثار و از خودگذشتگی جانبازان 8 سال دفاع مقدس، اظهار داشت: اگر ما هم‌اکنون در آسایش و امنیت زندگی می‌کنیم به دلیل جانفشانی‌های جانبازان و شهدایی است که شاید برخی از آنها مورد غفلت نیز قرار گرفته باشند.

وی با بیان اینکه ما در سراسر کشور بیش از 550 هزار جانباز داریم، افزود: تمامی این افراد بدون هیچ چشمداشت و توقعی برای دفاع از میهن اسلامی پا به عرصه گذاشتند و هم‌اکنون نیز با تمام وجود ایستادگی می‌کنند و سختی‌های بسیاری را متحمل می‌شوند.

صمیمی با اشاره به اینکه جانبازان در شرایط خاصی زندگی می‌کنند، خاطرنشان کرد: دوران دفاع مقدس در کنار سختی‌ها، زیبایی‌ها را نیز داشت که مهمترین آن تجلی فرهنگ ایثار و شهادت بود بر همین اساس جوانان امروز نیز باید با الگوگیری از این فرهنگ در برابر تمامی مشکلات ایستادگی کنند تا بتوانیم راهی که شهدا و جانبازان در دوران دفاع مقدس پیش گرفتند همچنان ادامه دهیم.

رئیس بنیاد شهید استان تهران ضمن تقدیر از فرزندان و همسران جانبازان گفت: جانبازان و شهدا از جان خود برای دفاع از میهن اسلامی گذشتند تا ما بتوانیم در امنیت کامل زندگی کنیم. بنابراین بهتر است نه تنها آنها بلکه فرزندان و همسرانشان را نیز تکریم کنیم چرا که این افراد نیز همگام با جانبازان و شهدا در سیر کردن این مسیر نقش داشتند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها