امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147713
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۷
تعداد بازدید: 118
حسن زمانی رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سوی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

حسن زمانی رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سوی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; < /a>، با اشاره به عدم برگزاری مزایده باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در زمان معین (27 بهمن) گفت: متقاضیان برای خرید این 2 باشگاه به امید اینکه سازمان خصوصی‌سازی قیمت پایه را در مزایده کاهش دهد در مزایده شرکت نکردند.

وی افزود: سازمان خصوصی‌سازی از موضع خود در مورد قیمت پایه در نظر گرفته شده برای 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس عقب نمی‌نشیند و تصمیمی برای تغییر قیمت و پایین آوردن آن ندارد.

رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: باشگاه استقلال و پرسپولیس متقاضیان زیادی دارد و اگر کسی در حوزه اقتصادی فعال باشد می‌داند که در کمتر از 2 سال مبلغی را که برای خرید هر یک از این باشگاه‌ها هزینه کند به دست می‌آورد.

زمانی در پایان گفت: سازمان خصوصی‌سازی روز شنبه دوم اسفند 93 جلسه‌ای را برگزار و در این جلسه زمان برگزاری مزایده را مشخص خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

آخرین اخبار
پربازدید ها