امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147716
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۷
تعداد بازدید: 54
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خمینی‌شهر، حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی ‌در مراسم یادواره شهدا و سرداران عملیات ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خمینی‌شهر، حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی ‌در مراسم یادواره شهدا و سرداران عملیات خیبر در محل مجتمع باقرالعلوم خمینی‌شهر اظهار کرد: من به عنوان یک فرد آگاه در روند مذاکرات سال‌های اخیر، اعلام می‌کنم مذاکرات هسته‌ای جز یک بازی سیاسی چیزی دیگری نیست.

وی با اشاره به اینکه موضوع مذاکرات سابقه 12 ساله دارد و مربوط به دولت و شخص خاصی نمی‌شود، افزود: بعضی شعار ندهند که ما به مذاکرات رونق داده‌ایم، 12 سال است نظام درگیر مذاکرات هسته‌ای است.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه در روند به دست آمدن سوخت 20 درصد برای مصارف درمانی، کشورهای غربی ما را هالو تصور کردند، بیان کرد: در فشارهای خارجی و دعواهای سیاسی و دستگاه دپیلماسی توسط دانشمندان جوان شهید هسته‌ای ما، موفق به دستاوردهای علمی و اتمی زیادی برای تامین سوخت مورد نیاز کشور شدیم.

وی با تاکید بر اینکه تیم مذاکره‌کننده از نیرو‌های نظام ما هستند و از طرف نظام ما موضع‌گیری‌های هسته‌ای می‌کنند، تصریح کرد: ما از تیم هسته‌ای حمایت می‌کنیم و اگر کسی نگاه چپ هم به آنها بکند در مقابلش می‌ایستیم.

مصلحی بیان کرد: در عین حال که از تیم هسته‌ای دفاع می‌کنیم اما هشدار خود را می‌دهیم و دلواپسی‌های خود را برای مواضع نظام و انقلاب اعلام می‌کنیم.

وی ادامه داد: بعد از پذیرش قطعنامه یکی از افرادی که در فتنه سال 88 نقش کلیدی داشت و به عنوان نماینده کشومان در مذاکرات با آمریکایی‌ها شرکت داشت به خاطر اینکه در گفتن یک کلمه دقت نکرد نظام ما سال‌هاست خسارت بی‌دقتی همین آقا را هزینه می‌دهد.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه به دلیل بی‌دقتی این مسئول میلیون‌ها دلار خسارت داده‌ایم، گفت: ما از تیم مذاکره‌کننده حمایت می‌کنیم اما در عین حال می‌گویم حواستان باشد چه موضعی می‌گیرید.

وی با تاکید بر اینکه تحریم‌ها نه تنها مانع رشد ما نیست بلکه در سال‌های اخیر سبب رشد و ترقی ما نیز شده است، تاکید کرد: بیشترین رشد تحقیقاتی و علمی ما در سال‌های اخیر و در زمان تحریم‌ها به دست آمده و اگر تحریم‌ها نبود ما به دستاوردهای علمی امروز دست پیدا نمی‌کردیم‌.

مصلحی با بیان اینکه مدیریت شرایط کنونی کشور کار بسیار سخت و دشواری است، افزود: امروز مقام معظم رهبری به زیباترین روش نظام را رهبری و هدایت می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه به همت دانشمندان جوان و انقلابی کشور دستاوردهای زیادی در سال‌های اخیر نصیب نظام و انقلاب شده است که بازگو کردن آن به صلاح کشور نیست، خاطر نشان کرد: امروز دشمن نباید از بعضی از پیشرفت‌های علمی و فناوری ما آگاه شود.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه نظام ما از نظر علمی در رتبه اول مجامع علمی منطقه و دنیا قرار گرفته است، اضافه کرد: بعضی در داخل کشور هنوز به این جایگاه اعتقادی ندارند.

انتهای پیام/2301/ش/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها