امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۲۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147729
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۲۹
تعداد بازدید: 260
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، ‌‌ستار خسروی‌ با بیان این خبر به خبرنگار ما گفت: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، ‌‌ستار خسروی‌ با بیان این خبر به خبرنگار ما گفت: یکی از سرشاخه& zwnj;ها و سرشبکه‌های اصلی شرکت هرمی گاما که با نام مستعار سالار و چندین نام جعلی دیگر در زمینه جذب افراد به شرکت مذکور فعالیت می‌کرد و از سال 91 تحت تعقیب پلیس بود سرانجام در عملیات ویژه کارآگاهان این پلیس در مخفیگاهش واقع در شهر اصفهان شناسایی و دستگیر شد.
وی افزود: این فرد دارای 4 هزار و 36 نفر زیرمجموعه بوده و ماهانه بالغ بر 315 هزار دلار از شرکت فوق درآمد کسب می‌کرد و توانسته بود با چرب زبانی و استفاده از شیوه‌های متقلبانه بسیاری از مردم را فریب داده و به عضویت شرکت موصوف درآورد.
‌خسروی با بیان اینکه اغلب زیرمجموعه‌هایی که در شرکت های هرمی عضو می‌شوند دچار خسارت و زیان‌های مالی می‌گردند و بیشتر سود نصیب افراد سرشاخه و سرشبکه‌های اصلی می‌شود گفت: این گونه اعمال مصداق بارز کلاهبرداری و اخلال در نظام اقتصادی کشور بوده و قانون برای آنان مجازات‌هایی را نیز تعیین کرده است
این مقام مسئول عنوان داشت: با اعتراف صریح متهم به بزه انتسابی در این خصوص پرونده تشکیل و وی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
انتهای پیام/ش/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار