امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147744
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۲:۰۷
تعداد بازدید: 308
بنیامین نتانیاهو و همسرش «سارة» از زمان برعهده گرفتن نخست وزیری نتانیاهو در سال ۲۰۰۹، به حساب دولت صهیونیستی هزینه‌های هنگفتی را ...

بنیامین نتانیاهو و همسرش «سارة» از زمان برعهده گرفتن نخست وزیری نتانیاهو در سال ۲۰۰۹، به حساب دولت صهیونیستی هزینه‌های هنگفتی را خرج خود و منزلشان کردند.
شواهد و مدارکی را به «یهودا فینشتاین» دادستان این رژیم ارایه داده است، اما به اجرای تحقیقات توصیه نکرد.
شابیرا درباره جزئیات هزینه نظافت، غذا، تعمیرات اقامتگاه رسمی نتانیاهو در قدس غربی و محل اقامت خصوصی اش در شهر ساحلی «کیساریا» از سال ۲۰۰۹ میلادی گزارش داد.

به گزارش پایگاه خبری،مهدوی پیروان موعود ، با نزدیک به انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی، رسانه های این رژیم به انتشار گزارش هایی درباره زندگی مرفه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس حزب راستگرای لیکود اقدام کردند.

برهمین اساس، جوزف شابیرا، بازرس کل رژیم اسرائیل در گزارش فاش کرد: بنیامین نتانیاهو و همسرش «سارة» از زمان برعهده گرفتن نخست وزیری نتانیاهو در سال 2009 ، به حساب دولت صهیونیستی هزینه های هنگفتی را خرج خود و منزلشان کردند.

شابیرا در گزارش خود گفت: شواهد و مدارکی را به «یهودا فینشتاین» دادستان این رژیم ارایه داده است، اما به اجرای تحقیقات توصیه نکرد.

شابیرا درباره جزئیات هزینه نظافت، غذا، تعمیرات اقامتگاه رسمی نتانیاهو در قدس غربی و محل اقامت خصوصی اش در شهر ساحلی «کیساریا» (قیصریه) از سال 2009 میلادی گزارش داد.

همچنین در این گزارش درباره سوء استفاده «سارة» همسر نتانیاهو آمده است: وی پول فروش از محل بازیافت بطری های خالی مصرف شده برنگردانده و پیش خود نگه داشته است. علاوه بر این به خرید وسایل برای ویلای شخصی در کیساریا(قیصریه) اقدام کرده است.

شابیرا گفت: این هزینه ها با اصول منطقی و پس انداز و بهره برداری مغایرت دارد.

در مراسم های رسمی در اقامتگاه رسمی نخست وزیری اسرائیل را پیش خود نگه داشته و این پول را به خزانه برنگردانده است.

در این گزارش آمده است: هزینه سالیانه غذا در منزل قدس غربی از 211 هزار شیکل(24 هزار دلار) در سال 2009 میلادی به 458 هزار شیکل در سال 2012 میلادی افزایش یافته است.

شابیرا می افزاید: دفتر نخست وزیری ماهیانه هشت هزار و 200 شیکل برای نظافت منزل کیساریا(قیصریه) هزینه کرده است، این درحالی است که نتانیاهو بیشتر وقت خود در قدس غربی می گذارند و این هزینه های بی نهایت زیاد است.

این گزارش همچنین تاکید دارد که نتانیاهو و همسرش با هم بیش از دو برابر بودجه اختصاص شده از سوی پارلمان برای آرایش مو و صورت هزینه کردند.

حزب لیکود اعلام کرد: بین انتشار این گزارش و تبلیغات رسانه ای برای دور کردن نتانیاهو از قدرت ارتباط وجود داد.

 

برچسب ها:
آخرین اخبار