امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147754
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۲:۳۰
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایش سراسری حزب اعتدال و توسعه صبح امروز (پنجشنبه) با حضور محمد‌باقر نوبخت ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایش سراسری حزب اعتدال و توسعه صبح امروز (پنجشنبه) با حضور محمد‌باقر نوبخت دبیرکل این حزب، محمود واعظی وزیر ارتباطات و عضو شورای مرکزی حزب، مرتضی بانک سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری و عضو شورای مرکزی حزب، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو شورای مرکزی حزب و فاطمه هاشمی فرزند آیت‌الله رفسنجانی و عضو شورای مرکزی این حزب در همایش امروز حضور دارند.

این همایش امروز به عنوان همایش سراسری جوانان عضو و هواداران حزب اعتدال و توسعه و با شعار «اسلام رحمانی، ایران آرمانی و جوان اعتدالی» برگزار شده است.

در این همایش که مقامات دولتی حضور دارند، فقط از رسانه‌های دولتی و یا به تعبیر دیگر از رسانه‌های همسو دعوت به عمل آمده است.

به گزارش فارس، همایش سراسری جوانان حزب اعتدال و توسعه در حالی امروز برگزار شده که حسین مرعشی سخنگوی تعلیق شده حزب کارگزاران سازندگی چندی پیش گفته بود که محمدباقر نوبخت ستادهای روحانی را  فعال کرده؛ البته منظور مرعشی از فعال شدن ستاد‌های  روحانی توسط نوبخت حضور موثر برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بوده است.

محمد‌باقر نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه در حال حاضر 2 سمت مهم در دولت یازدهم برعهده دارد، نخست سخنگویی دولت و دوم ریاست سازمان برنامه‌ریزی کشور.

نوبخت چندی پیش هم در گفت‌وگو با فارس گفته بود که حزب اعتدال و توسعه به زودی فعال می‌شود. اکبر ترکان مشاور ارشد رئیس‌جمهور که از اعضای ارشد حزب اعتدال و توسعه نیز به محسوب می‌شود، گفته بود که قرار است جلسه‌های حزب اعتدال و توسعه با محوریت نوبخت برای فعالیت مجدد آغاز شود.

به نظر می‌رسد، همایش سراسری جوانان و هواداران حزب اعتدال و توسعه 2 هدف فعال شدن مجدد این حزب و حضور موثر در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را دنبال می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها