امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147776
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 95
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش پیامی به همایش ملی بهره‌وری در آموزش و پرورش صادر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش پیامی به همایش ملی بهره‌وری در آموزش و پرورش صادر کرد.

در این پیام آمده است: بی‌تردید عنوان این همایش می‌تواند در بردارنده ظزفیت‌های مهم در تحقق اهداف آموزش و پرورش و در جهت توسعه انسان متعالی و حیات طیبه باشد و قطعا بهره‌وری اندیشه نوین مدیریتی در عصر حاضر و روش استفاده هوشمندانه از مواهب خدادادی برای به دست آوردن بهترین نتیجه است.

این پیام می‌افزاید: بهره‌وری اساسی‌ترین موضوع در فرآیند توسعه کشور بوده و آموزش و پرورش محور اصلی توسعه و از مهم‌ترین زیرساخت‌های تعالی همه جانبه کشور به‌شمار می‌رود، از این رو توجه به شاخص‌های استاندارد و نظام اجرایی ارتقای بهره‌وری از اولویت‌های آموزش و پرورش در برنامه‌ریزی، سیاستگذاری، راهبری، پایش و ارزیابی در تمام زمینه‌ها از جمله منابع انسانی، سرمایه و بودجه محسوب می‌شود.

این پیام تصریح می‌کند: در فصل هفتم سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، با عنوان «هدف‌های عملیاتی و راهکارها» مسیرهای کلی اصلاح، بهبود و ارتقای کیفیت عملکرد و افزایش بهره‌وری بیان شده است.

این پیام می‌افزاید: خوشبختانه دولت تدبیر و امید با مشی همگرایی اندیشه‌ها، گفتمان و نیز بهره‌مندی از تجارب ارزنده اندیشمندان و همکاران در عرصه تعلیم و تربیت، آموزش و پرورش توانسته است به راهبردهای مشخص همراه با پیوست نقشه راه، خلاقیت، نوآوری و مدیریت پایدار نائل شود.

انتهای پیام/3138/ک/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار