امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۱۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147788
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه هم اکنون یک سامانه بارشی فعال در مسیر دریای ...

فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه هم اکنون یک سامانه بارشی فعال در مسیر دریای مدیترانه قرار گرفته است، اظهار داشت: به سبب فعالیت این سامانه بارشی، امروز در بسیاری از مناطق کشور بارندگی خواهیم داشت.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: پیش‌بینی می‌شود امروز بارندگی‌ها در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، کرمان، خراسان جنوبی و همچنین بخش‌های مرکزی استان فارس از شدت بیشتری برخوردار باشد.

وی با اعلام اینکه بارندگی در سایر نقاط کشور طی روز جاری به شکل پراکنده ادامه خواهد یافت، اضافه کرد: با حرکت این سامانه بارشی انتظار می‌رود فردا به خصوص در ساعت‌های بعدازظهر بر میزان بارش‌ها افزوده شود.

گودرزی با بیان اینکه طی روز شنبه هفته پیش رو از میزان بارندگی‌ها در غرب، جنوب غرب و بخش‌های مرکزی کشور کاسته خواهد شد، ابراز داشت: این در حالی است که گستره فعالیت این سامانه بارشی در نیمه شرقی و نوار شرقی کشور خواهد بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی همچنین با بیان اینکه آسمان تهران امروز نیمه‌ابری پیش‌بینی می‌شود، ادامه داد: بارندگی‌ها از ساعات بعد ازظهر امروز در این کلانشهر آغاز می‌شود و تا شنبه هفته آینده ادامه می‌یابد.

وی خاطر نشان کرد: به سبب ریزش هوای سرد، دمای هوا در اکثر مناطق کشور از جمله تهران روند کاهشی خواهد یافت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها