امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14779
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۷
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی پلیس استان گلستان،‌ سید کاظم موسوی بر رعایت عفت عمومی و شئونات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی پلیس استان گلستان،‌ سید کاظم موسوی بر رعایت عفت عمومی و شئونات شهروندی در تفرجگاه‌ها و مناطق گردشگری خصوصا سواحل دریای خزر تأکید کرد.

وی با بیان اینکه همه ساله میلیون‌ها مسافر برای بهره‌مندی از مواهب طبیعی به استان گلستان سفر می‌کنند گفت: استان گلستان به دلیل برخورداری از این مواهب طبیعی همه ساله میزبان خیل بی‌شماری از مسافران از نقاط مختلف کشور است.

جانشین فرماندهی انتظامی گلستان افزود: نیروی انتظامی نیز با اجرای طرح‌های انتظامی و امنیتی درصدد است بهترین شرایط امنیتی را برای مسافران و گردشگران مهیا کند.

موسوی طرح تشدید فعالیت‌های انتظامی در این اماکن را از جمله فعالیت‌های نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: در این طرح با مصادیق غیرقانونی و مخالف امنیت اجتماعی و اخلاقی برخورد می‌شود.

وی مزاحمت و سلب امنیت، عدم رعایت پوشش مناسب، فعالیت‌های غیرمجاز سمعی و بصری و استفاده از لباس‌های مبتذل را از جمله مصادیق طرح ارتقا امنیت اخلاقی عنوان کرد و بیان داشت: طرح ارتقا امنیت اخلاقی یکی از مهمترین مطالبه مردم از پلیس است.

جانشین فرماندهی انتظامی گلستان با تأکید بر اینکه اجرای قانون و جلوگیری از بی‌نظمی و ناامنی هرگز تعطیل‌بردار نیست، افزود: نیروی انتظامی با گسترش فعالیت‌های خود در زمینه‌های آموزش اجتماعی، پیشگیری انتظامی و برخورد با ناهنجاری‌ها برای توسعه قانون‌مداری و نظم و جلوگیری از هنجارشکنی با همکاری سازمان‌های مسئول و مشارکت عمومی اقدام می‌کند.

موسوی ابراز امیدواری کرد با رعایت هر چه بیشتر قوانین و مقررات و مشارکت مردم در ایجاد امنیت پایدار بیش از پیش شاهد جامعه‌ای امن و مستعد برای دیگر فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی باشیم.
انتهای پیام/2307/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها