امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147794
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 62
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زنجان، حسن مظفری عصر امروز با حضور در محل برگزاری المپیاد علمی دانش‌آموزی کشور از روند برگزاری ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زنجان، حسن مظفری عصر امروز با حضور در محل برگزاری المپیاد علمی دانش‌آموزی کشور از روند برگزاری این دوره از رقابت& zwnj;ها بازدید کرد.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان در حاشیه این بازدید در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: آزمون المپیاد علمی همزمان با سراسر کشور در استان زنجان برگزار می‌شود.
حسن مظفری با بیان اینکه ناحیه 2 زنجان به عنوان یکی از حوزه‌های برگزاری المپیاد علمی در حال برگزاری این مرحله از المپیاد است، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان نواحی آموزشی سلطانیه، طارم، ایجرود، زنجانرود، ماهنشان، انگوران و دانش‌آموزان نواحی یک و 2 به صورت تجمیعی در ناحیه 2 به رقابت می‌پردازند.
مظفری با اشاره به اینکه دو حوزه ابهر و خدابنده نیز میزبان دانش‌آموزان شرکت‌کننده در رقابت‌های علمی هستند، افزود: یک هزار و 342 دانش‌آموز زنجانی در مرحله نخست المپیادهای علمی در استان زنجان شرکت کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان بیشترین تعداد شرکت‌کننده را در المپیاد علمی استان دارد، گفت: 560 دانش‌آموز آموزش و پرورش ناحیه 2 در این دوره از رقابت‌ها شرکت کرده‌اند.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان تعداد رشته‌های المپیادهای علمی دانش‌آموزی کشور را هفت رشته اعلام و اضافه کرد: دانش‌آموزان می‌توانند در رشته‌های نجوم و اختر فیزیک، المپیاد ریاضی، المپیاد زیست‌شناسی، المپیاد کامپیوتر، شیمی، فیزیک و المپیاد ادبی با هم به رقابت بپردازند.
وی با اشاره به اینکه این رقابت‌ها از 28 بهمن سال جاری آغاز شده است، گفت: برگزیدگان مرحله نخست رقابت‌های علمی به مرحله دوم این رقابت‌ها که اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود، راه می‌یابند.
انتهای پیام/73009/ک20/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار