امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147798
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 127
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروه اخوان المسلمین اردن رسما «عبدالمجید ذنیبات» دبیر کل پیشین خود را از ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروه اخوان المسلمین اردن رسما «عبدالمجید ذنیبات» دبیر کل پیشین خود را از گروه اخوان اخراج کرد.

روزنامه عربستانی «الحیات»، گزارش داد، گروه اخوان المسلمین اردن با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که الذنیبات دیگر نماینده گروه اخوان المسلمین نیست زیرا بدون اطلاع گروه با دولت اردن مذاکره و رایزنی کرده است.

پیشتر روزنامه الحیات گزارش داده بود که الذنیبات و 9 عضو دیگر اخوان المسلمین به دلیل داشتن ارتباط با دولت اردن از این گروه اخراج شده‌اند.

منابع اخوان گزارش دادند که الذنیبات چندی پیش با یک شخصیت برجسته دولتی و با «عبدالله النسور» نخست وزیر اردن دیدار کرده تا درباره صدور مجوز این گروه که از مخالفان دولت اردن به شمار می‌آید، گفت‌وگو کند.

دبیر کل پیشین اخوان اردن نیز بدون رد این خبر گفته است که گفت‌وگوها و رایزنی با دولت اردن ادامه دارد.

اخوان المسلمین که با محدودیت‌هایی از سوی دولت اردن مواجه شده،‌ امان را به تلاش برای ایجاد بی‌ثباتی و شکاف در گروه اخوان و سازمان‌های دولتی و سیاسی را به تلاش برای نابود کردن اخوان در آینده متهم می‌کند.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها