امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۱۹:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147801
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 160
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، معترضان بحرینی روز چهارشنبه در دو منطقه الدیه و ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، معترضان بحرینی روز چهارشنبه در دو منطقه الدیه و المصلی تظاهرات مسالمت‌آمیز در محکومیت بازداشت شیخ سلمان برگزار کردند، تظاهرات‌کنندگان تصاویر شیخ علی سلمان را به دست گرفته بودند و شعارهایی مبنی بر صرف نظر نکردن از مطالبه حقوق خود سر می دادند.

این تظاهرات همزمان با محاصره منطقه البلاد القدیم روی داد، این منطقه نیز با وجود سرکوب‌ها و برخورد خشونت‌آمیز نیروهای امنیتی و استفاده از سلاح علیه معترضان، شاهد اعتراضاتی برای بیش از 50 روز است که طی آن دهها نفر از شهروندان زخمی و بازداشت شده‌اند.

شیخ محمد منسی در سخنرانی خود در پایان تظاهرات گفت: نیروهای آل خلیفه بر سرکوب ملت و محاصره مردم اصرار دارند و در مقابل ملت نیز بر ادامه اعتراضات به شیوه های مسالمت آمیز تا رسیدن به مطالبات قانونی خود پافشاری می کند.

وی افزود: از درخواست حقوق خود با شیوه های مسالمت‌آمیز و متمدنانه بازنخواهیم ایستاد. تمام بحرین به میدانی برای مطالبه حقوق ملت تبدیل شده است در نهایت شما عاجز خواهید ماند اما ما به راه خود ادامه می دهیم.

شیخ منسی گفت: رژیم بحرین هرچقدر که دست به جنایت بزند و حقوق ما را نقض کند، بر عزم و اراده ما افزوده می شود.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار