امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14782
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۷
تعداد بازدید: 133
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی پلیس استان گلستان،‌ محمدرضا اکبری اظهار داشت: طرح عملیاتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی پلیس استان گلستان،‌ محمدرضا اکبری اظهار داشت: طرح عملیاتی مبارزه با سرقت موتورسیکلت طی دو روز توسط مأموران پلیس آگاهی به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی تصریح کرد: با توجه به افزایش سرقت موتورسیکلت در سطح استان طرح ویژه برخورد با سارقان موتورسیکلت در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گلستان گفت: در این طرح چهار نفر از سارقان موتورسیکلت در سطح استان دستگیر و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی افزود: در تحقیقات تخصصی به عمل آمده متهمان به سرقت 33 دستگاه موتورسیکلت اعتراف که از تمامی صحنه‌های سرقت بازسازی صحنه صورت گرفت.با تلاش مأموران شکات شناسایی و متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی و با قرار صادره روانه زندان شدند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گلستان به شهروندان توصیه کرد: با توجه به فصل کشاورزی و استفاده بیشتر از این نوع وسیله‌نقلیه، شهروندان سعی کنند موتورسیکلت خود را به تجهیزات ایمنی و بازدارنده مجهز کنند و در صورت سرقت با ذکر شماره پلاک موتورسیکلت مراتب را به شماره تلفن 110 گزارش کنند.
انتهای پیام/2307/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها