امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147821
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به دنبال تلاش نتانیاهو برای موج سواری بر حملات اخیر در پاریس، سیدنی و کپنهاگ و دعوت ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به دنبال تلاش نتانیاهو برای موج سواری بر حملات اخیر در پاریس، سیدنی و کپنهاگ و دعوت از یهودیان برای مهاجرت به سرزمین‌های اشغالی، یک تحلیلگر ساکن رژیم صهیونیستی به یهودیان اروپایی هشدار داد این دعوت را نپذیرند.

«زوی بارئل» تحلیلگر اسرائیلی در یاداشتی که در روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» منتشر شده خطاب به یهودیان اروپایی آمده است: «ترس و وحشت در اسرائیل بیشتر است،‌ میزان جرم هم بیشتر بوده و تهدید تروریسم بزرگتر است».

وی با اشاره به تهدیدات ساکنان اراضی اشغالی هم نوشت: «یهودیان اسرائیل درباره اینکه باور به اینکه بهشت امن آنها قادر به مقابله با تهدیداتی که نتانیاهو روزانه درباره آنها سخن می‌گوید، باشد،‌ با مشکل مواجه هستند».

تحلیلگر صهیونیست با فرض سفر هزاران یهودی اروپایی به اراضی اشغالی واقعیات منفی که آنها به محض ورود با آن روبرو می‌شوند را اینطور توصیف کرد: «: نرخ قتل در اسرائیل 1.8 نفر در 100 هزار نفر است در حالی که این نرخ در فرانسه 1 و در دانمارک 0.8 است».

وی افزود: «لطفا اسرائیلی بودن را با یهودی بودن قاطی نکنید. اسرائیلی‌ها دیوانه خارجی‌ها حتی اگر یهودی باشند نمی‌شوند. حدود 150 هزار مهاجر از اتحاد شوروی سابق اسرائیل را ترک کردند،‌ از اتیوپیایی‌ها و دیگرانی سوال کنید که با وجود گذشت دهه‌ها هنوز با ملیت جایی که از آن به اسرائیل آمدند شناخته می‌شوند».

در پایان یادداشت هشدارآمیز این تحلیلگر صهیونیست به یهودیان اینطور آمده است: «البته که مهاجرت یهودیان به اسرائیل مورد استقبال است و آنها در فرودگاه با استقبال گرم مواجه می‌شوند اما به خاطر داشته باشید، اسرائیل مهاجران را به سرعت می‌بلعد اما آنها را هضم نمی‌کند».

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها