امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147827
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جبهه مردمی برای آزادی فلسطین اعلام کرد امضای قرارداد گازی میان تشکیلات خودگردان و ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جبهه مردمی برای آزادی فلسطین اعلام کرد امضای قرارداد گازی میان تشکیلات خودگردان و اسرائیل در اوایل سال جاری (2015) تحقیرآمیز و شرم‎آور است آن هم در زمانی که رژیم اشغالگر بر دارایی‌های عمومی فلسطین مسلط است و همه خواهان تحریم تمام محصولات اسرائیلی هستند.

بنا به گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، جبهه مردمی در ادامه خواستار لغو فوری این توافق شد و گفت: این اقدام باعث ادامه اشغال کرانه باختری توسط اسرائیل برای 20 سال دیگر خواهد شد. علاوه اینکه برخلاف خواست ملت و گروه‌های فلسطینی است.

بر اساس قرارداد گازی امضا شده، قرار شده 4.75 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی فلسطین اشغالی به مدت 20 سال به اراضی فلسطینی منتقل شود. ارزش این قرار داد 1.2 میلیارد دلار اعلام شده است.

جبهه مردمی برای آزادی فلسطین همچنین از تمامی سازمان‌های ملی فلسطین، اتحادیه‌ها و سازمان‌های مدنی خواست با اعمال فشار بر تشکیلات خودگردان لغو تواقفنامه مذکور را خواستار شوند.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها