امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147842
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 312
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; مرکز تربیت مربی حفظ قرآن کریم که همزمان با طرح تربیت حافظان قرآن سازمان ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; مرکز تربیت مربی حفظ قرآن کریم که همزمان با طرح تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و به منظور تربیت کادر آموزشی این طرح راه‌اندازی شده صدمین دوره خود را برگزار کرد.

تا‌کنون ۳ هزار و ۹۸۰ نفر با شرکت در دوره‌های تربیت مربی حفظ قرآن کریم به عنوان مربی در طرح تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف مشغول فعالیت شده‌اند.

این دوره‌ها با حضور اساتیدی مانند «شهریار پرهیز‌کار»، حجت‌الاسلام «سید‌محمد‌مهدی طباطبایی»، حجت‌الاسلام «محمد‌رضا شهیدی‌پور»، حجت‌الاسلام «محمد حاج‌ ابوالقاسم» و برخی دیگر اساتید به مدت یک هفته در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.

این مرکز به‌تازگی به مجتمع فرهنگی آموزشی سازمان اوقاف واقع در جوار امام‌زاده شاه‌ سید‌علی قم نقل مکان کرده که ظرفیت آن از ۴۰ به ۷۰ نفر افزایش یافته است، همچنین مرکز تربیت مربی مجهز به خوابگاه و امکانات آموزشی مطلوب است.

طرح تربیت حافظان قرآن کریم سال 1391 بعد از برگزاری بیست‌ونهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کار خود را آغاز کرد و تاکنون طی سه سال برگزاری بیش از 800 هزار نفر در این طرح نام‌نویسی کرده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها