امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147873
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۹
تعداد بازدید: 63
به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگی جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک ادعاهای مندرج در گزارش ...

به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگی جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک ادعاهای مندرج در گزارش روزنامه واشنگتن پست در مورد برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران را بی‌پایه و اساس خواند و آن را جعلی دانست.

نمایندگی کشورمان در سازمان ملل تصریح کرد: جای تأسف است که این روزنامه ادعاهای دروغ و تکراری یک گروهک تروریستی که ماهیت ضدانسانی آن برای همگان به‌ ویژه افکار عمومی آمریکا آشکار بوده و جعلی بودن ادعاهای قبلی این گروهک پس از مدتی روشن شده را منتشر کرده است.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در بیانیه خود افزود: گروه‌های تندرو و رادیکال که سرمایه گذاری سنگین و طولانی خود روی امنیتی کردن برنامه هسته‌ای صلح‌آمیز ایران را ازدست رفته می بینند و شاهد انزوای روز افزون سیاست ایران هراسی در نتیجه رویکرد منطقی جمهوری اسلامی ایران نسبت به تحولات بین المللی هستند، با عصبانیت اقدام به دروغ‌پردازی و تبلیغات سیاه علیه برنامه کاملا صلح‌آمیز هسته‌ای ایران کرده‌اند.

در پایان این بیانیه آمده است: همان‌گونه که در گزارش‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تصریح شده، همکاری‌های بین جمهوری اسلامی ایران و آژانس در سطح خوبی ادامه دارد و ایران به تعهدات و مسوولیت‌های خود در چارچوب ان. پی. تی پایبند است و متقابلا انتظار دارد سایر طرف‌ها نیز به‌ دور از تاثیر از جنجال‌سازی گروه‌های تندرو و رادیکال به توافقات و تعهدات خود درباره حقوق هسته‌ای ایران پایبند باقی بمانند.

به گزارش فارس، گروهک تروریستی منافقین سه‌شنبه مدعی شد که مدارکی را از فعالیت فوق سری هسته‌ای ایران که موازی با برنامه‌های هسته‌ای واقعی این کشور است، در اختیار دارد.

این گروهک مدعی شدند مدارک مستندی(!) را یافته که بر اساس آن مکان فوق سری هسته‌ای، تحقیقاتی ایران با سانتریفیوژهای پیشرفته در آنجا قرار گرفته است.مکان مورد ادعای منافقین لویزان 3 نام دارد که بر اساس ادعای کذب آن‌ها این مرکز نظامی در شمال شرقی تهران و در اطراف این شهر واقع است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها