امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147879
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۹
تعداد بازدید: 211
مهدی شکیبایی در گفت و گو با پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به فرآیند توقیف نشریه 9 دی گفت: به نظر می رسد مجموعه وزارت ارشاد در برخورد ...

مهدی شکیبایی در گفت و گو با پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به فرآیند توقیف نشریه 9 دی گفت: به نظر می رسد مجموعه وزارت ارشاد در برخورد با نشریات منتقد تحت الشعاع نظرات سیاسی قرار می گیرد.

به گفته شکیبایی این اقدام وزارت ارشاد با نشریات منتقد در حالی است که یکی از شعارهای انتخاباتی ریاست محترم جمهوری تحقق آزادی بیان و تحمل آرای منتقدین بوده است.

وی تصریح کرد: توقیف نشریه 9دی به دلایلی که ذکر شده در حالی است که متاسفانه طی ماههای اخیر ما شاهد اهانت های متعددی از سوی برخی نشریات علیه مقدسات اسلامی و حضرت امام (ره) بودیم لیکن هرگز شاهد چنین برخورد تندی از سوی وزارت محترم ارشاد نبوده ایم.

این فعال رسانه ای تصریح کرد: همنوایی برخی رسانه های داخلی با رسانه های معاند نظام در بحث مربوط به اهانت‌هایی که در فرانسه علیه نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) شد، می طلبید که وزارت ارشاد با چنین برخوردی علیه این دست از رسانه‌ها رفتار می کرد.

شکیبایی افزود: چنین برخوردهای دوگانه ای ضمن آنکه مغایر با سیاست های دولت محترم است، این شائبه را بوجود می آورد که احتمالا مسئولان وزارت ارشاد به دنبال بستن و محدود کردن رسانه های منتقد هستند.

سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان در پایان با اشاره به اینکه نشریه 9دی بخشی از آرا و نظرات جامعه را نمایندگی می کند، خواستار تجدید نظر در رای صادره و آغاز دوباره فعالیت این نشریه شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها