امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۶:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147895
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۹
تعداد بازدید: 33
حمید‌رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به آمار و ...

حمید‌رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به آمار و ارقام ارائه شده توسط رئیس‌جمهوری در مورد تورم و رونق اقتصادی اظهار داشت: طبق آمارهای ارائه شده توسط رئیس‌جمهور تحریم‌ها نتوانسته برای کشور مزاحمت دو چندانی ایجاد کند.

وی افزود: تکیه بر توانمندی‌های داخلی و استفاده از ظرفیت‌ها نشان داده که می‌توان مشکلات را حل کرده و اوضاع را سر و سامان بدهیم اما کاهش تورمی هم که آقای روحانی اعلام کرده‌اند در جیب مردم احساس نمی‌شود.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: هنوز بخش تولید در کشور رمقی برای فعالیت پیدا نکرده و با ظرفیت‌های بسیار کم کار خود را ادامه می‌دهند که این نشان دهنده غیررونق بودن بخش تولید است.

به گفته ترقی افزایش قیمت همچنان در بعضی از کالاها سیر صعودی خود را ادامه داده است و در برخی کالاها نیز یا حالت سکون گرفته و یا با شیبی ملایم در حال افزایش است.

وی تاکید کرد: طبق آمار و ارقام ارائه شده توسط رئیس‌جمهور دولت اثبات کرده که می‌تواند با تکیه بر نیروهای داخلی بر مشکلات غلبه پیدا کند بنابراین دولتی که توانسته افسار تورم را بکشد در مقوله تحریم‌ها نیز باید معجزه کند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه تصریح کرد: دولت با کاهش تورم ثابت کرده که مقوله‌ای به نام تحریم‌ها نمی‌توانند در حل مسائل اقتصادی آنچنان دست و پا گیر باشد و همین موضوع دال بر این است که تیم مذاکره‌کننده در مذاکره با غربی‌ها محکمتر و آسوده‌خیال‌تر به گفت‌وگو بپردازد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها