امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147901
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۳۳
تعداد بازدید: 352
به گزارش خبرنگار قضایی فارس به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه حجت الاسلام هادی صادقی در پاسخ به اینکه برخی رسانه‌ها با برجسته سازی ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه حجت الاسلام هادی صادقی در پاسخ به اینکه برخی رسانه‌ها با برجسته سازی جمله‌ای از صحبت‌های نشست خبری روز گذشته مبنی بر خودیِ

متخلف بودن آقای رحیمی، این مطلب را نوعی دسته بندی جناحی تلقی کردند، گفت: در مورد این دو پرونده مهمی که در حال حاضر مطرح هست (پرونده آقای رحیمی و پرونده م. ه)، نسبت به آقای رحیمی گفتیم که ایشان یک خودی متخلف است و مقصود از خودی، نه خودی به معنای دسته بندی‌های جناحی و اختلافات درون نظام، بلکه مقصود از خودی یعنی فردی که در درون و شهروند این کشور بوده و  مسئولیت‌هایی داشته است.

وی افزود: خودی متخلف هم یعنی فردی در درون کشور و نظام بوده که تخلف کرده است و بنده مطلقا کاری با دسته بندی‌های سیاسی مانند اصلاح طلب و اصولگرا و امثالهم ندارم. 

معاون فرهنگی قوه قضائیه خاطر نشان کرد: همچنانی که او را خودی متخلف می‌دانم، آقای «م. ه» را نیز خودی متهم می‌دانم؛ چراکه فعلا از نظر قضایی متهم محسوب می‌شود و نمی‌توانیم بگوییم متخلف است. 

وی اضافه کرد: اما به هرحال او هم در درون کشور بوده و مسئولیت هایی داشته است، بنابراین او هم از این حیث خودی حساب می‌شود و نباید کسانی این را به عنوان مسائل جناحی مورد سوء استفاده قرار دهند.

/انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها