امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۱۹:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147906
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۹
تعداد بازدید: 190
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروه سیاسی فرزندان روح الله (ره) در مخالفت با افزایش غیر اصولی شهریه‌های دانشگاه آزاد ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروه سیاسی فرزندان روح الله (ره) در مخالفت با افزایش غیر اصولی شهریه‌های دانشگاه آزاد و ابهامات روزافزون مطرح در این موضوع، کمپین «مخالفت با روند افزایش شهریه دانشگاه آزاد» را تشکیل داد.

این گروه دانشجویی در متن اعلام موجودیت این کمپین اعلام کرد: با توجه به روند افزایش غیراصولی شهریه‌های دانشگاه آزاد و افزایش روزافزون سوالات، ابهامات و مطالبات دانشجویان واحدهای دانشگاه آزاد در سراسر کشور و با رسالتی که جنبش‌های دانشجویی در پیگیری مطالبات و محقق کردن خواسته‌های به حق آنها دارد، گروه سیاسی فرزندان روح‌الله (ره) هم گام با دانشجویان کشور و به نمایندگی از آنها کمپین اعتراض به روند افزایش شهریه‌های دانشگاه آزاد را تشکیل داده است.

 گروه سیاسی فرزندان روح‌الله (ره) ادامه داد: ما دانشجویان دانشگاه آزاد به یاد داریم در دانشگاهی ثبت‌نام کرده‌ایم که با شهریه ما باید چرخ مسائل مالی آن بگردد و نیاز به یادآوری این امر توسط مسئولان دانشگاه نیست! آنچه که ما در این کمپین به آن معترض هستیم تغییر و افزایش شهریه‌های ثابت! و اینگونه مصوبات نوپدید هیئت رئیسه دانشگاه‌هاست.

این گروه دانشجویی در همین رابطه خاطرنشان کرد: بر همین اساس از عموم دانشجویان برای اعلام مراتب اعتراض خود نسبت به روند فعلی افزایش شهریه دعوت به عمل می‌آوریم تا دست در دستان هم مانع از افزایش مجدد شهریه دانشگاه شویم، بی‌گمان پاسخگویی به مطالبات دانشجویان طبق منویات مقام معظم رهبری از وظایف مسئولان خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها