امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147908
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۹
تعداد بازدید: 345
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جن ساکی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه ادعای گروهک منافقین درباره برنامه ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جن ساکی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه ادعای گروهک منافقین درباره برنامه هسته& zwnj;ای ایران را رد کرد.

خانم ساکی گفت آمریکا در حال حاضر هیچ اطلاعاتی برای تأیید گزارش روز گذشته این گروه درباره برنامه مخفیانه هسته‌ای ایران ندارد.

سازمان تروریستی منافقین سه‌شنبه مدعی شد که مدارکی را از فعالیت فوق سری هسته‌ای ایران که موازی با برنامه‌های هسته‌ای واقعی این کشور است، در اختیار دارد.

به گزارش وبگاه خبری آمریکایی «واشنگتن فری بیکن» شورای به‌اصطلاح مقاومت وابسته به گروه تروریستی منافقین سه‌شنبه اعلام کرد مدارک مستندی را یافته که بر اساس آن مکان فوق سری هسته‌ای، تحقیقاتی ایران با سانتریفیوژهای پیشرفته در آنجا قرار گرفته است.

به گزارش «امریکن فری بیکن»، این گزارش در هنگامه مذاکرات  حساس هسته‌‌ای ایران بین ایران و غرب به میان آمده و عناصر منافقین مدعی شده‌اند که ایران یک مرکز نظامی را تحت پوشش مرکز وزارت اطلاعات در زیر زمین بنا کرده است.

این وبگاه آمریکایی در گزارش خود تاکید کرد که ادعای منافقین قابل تایید نیست.

این گزارش حاکیست، مکان مورد ادعای منافقین لویزان 3 نام دارد که بر اساس ادعای کذب آن‌ها این مرکز نظامی در شمال شرقی تهران و در اطراف این شهر واقع است.

گفتنی است، گروهک منافقین همواره در آستانه مراحل حساس گفت‌وگوهای هسته‌ای دست به حرکات تبلیغاتی زده  و سعی می‌کند با ارائه ادعاهای نادرست و کاملا جعلی در روند مذاکرات خلل ایجاد کند.

انتهای پیام ا.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها