امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۷:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147909
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۹
تعداد بازدید: 264
سیدمسعود شجاعی طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص عکس‌العمل رژیم صهیونیستی درباره ...

سیدمسعود شجاعی طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص عکس‌العمل رژیم صهیونیستی درباره برگزاری& nbsp; مسابقه کاریکاتور «هولوکاست» گفت: در مدتی که فراخوان برگزاری «دومین مسابقه بین‌المللی کارتون هولوکاست» را اعلام کردیم، رژیم صهیونیستی سعی در فرافکنی این مسئله داشته است که در رصد رسانه‌های اسرائیلی مشهود است که آنها نفی هولوکاست را مطرح کردند.

وی ادامه داد: این درحالی است که هدف ما از برگزاری چنین مسابقه‌ای نشان دادن دوگانگی رژیم صهیونیستی در «آزادی بیان» است. آنها از طرفی توهین به پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله را جایز می‌دانند اما مانع از تحقیق و بررسی درباره هولوکاست می‌شوند.

مدیر خانه کاریکاتور ایران یادآور شد: خصومت ما فقط با رژیم صهیونیستی است؛ اکنون اینها به دست و پای سازمان ملل افتاده‌اند تا مسابقه هولوکاست متوقف شود و این نهایت عجز، عصبانیت و بی‌توجه بودن‌شان نسبت به آزادی بیان است. علت مخالفت‌شان هم این است که واقعیت هولوکاست از طریق یک مسابقه کاریکاتور بیان می‌شود.

وی خاطرنشان کرد:  یکی دیگر از اقدامات رژیم صهیونیستی در ممانعت از برگزاری مسابقه کاریکاتور هولوکاست، حمله با سایت ایران کارتون بوده است. در واقع اکنون رژیم صهیونیستی مقابل ما ایستاده و می‌خواهد به هر روشی از روشنگری مردم جهان نسبت به هولوکاست جلوگیری کند.

شجاعی طباطبایی بیان داشت: برگزاری مسابقه هولوکاست محکم در جای خود باقی خواهد ماند؛ تاکنون هم کاریکاتوریست‌های 15 کشور جهان آثار خود را به دبیرخانه مسابقه ارسال کرده‌اند.

 براساس این گزارش، «دومین مسابقه بین‌المللی کارتون هولوکاست» توسط مجتمع فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود که با حمایت سازمان هنری ـ رسانه‌ای اوج جوایز این دوره از مسابقه دو برابر اعلام شده است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها