امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۰۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147919
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۹
تعداد بازدید: 256
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، تیم تراکتورسازی امشب در سومین تجربه آسیایی خود در ازبکستان برابر تیم نسف قارشی این کشور  

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، تیم تراکتورسازی امشب در سومین تجربه آسیایی خود در ازبکستان برابر تیم نسف قارشی این کشور   با نتیجه دو بر یک مغلوب شد.

تراکتورسازی برخلاف دو دوره گذشته کار خود را با شکست در بازی اول آغاز کرد. تراکتورسازی دو سال پیش در بازی اول الجزیره امارات را مغلوب کرده بود و سال گذشته نیز از سد الاتحاد عربستان گذشته بود. اما امسال تراکتورسازی در بازی اول خود که برخلاف دو دوره گذشته خارج از خانه بود، مغلوب تیم نسف ازبکستان شد.

این هفتمین بازی خارج از خانه تراکتورسازی در باشگاه‌های آسیا بود و این تیم همچنان در بازی‌های بیرون از تبریز در حسرت برد است.

تراکتورسازی شش بازی قبلی که مهمان بوده است، برابر تیم های الجیش  و لخویا قطر به تساوی رسیده و مقابل تیم های الجزیره و العین امارات و الاتحاد و الشباب عربستان شکست خورده بود.

بدین ترتیب تونی الیویرا در سیزدهمین بازی که تراکتورسازی را در باشگاه های آسیا ارنج می‌کرد، گرفتار نحسی این عدد شده و مغلوب تیم ناشناخته نسف ازبکستان شد.

تراکتورسازی هفته آینده میزبان الاهلی امارات است.

انتهای پیام/6017/گ10

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار