امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147925
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۵
تعداد بازدید: 504
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، کاظم جلالی رئیس فراکسیون رهروان ولایت عصر امروز (جمعه) در حاشیه مراسم ختم صادق طباطبایی در حسینیه شماره دو ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، کاظم جلالی رئیس فراکسیون رهروان ولایت عصر امروز (جمعه) در حاشیه مراسم ختم صادق طباطبایی در حسینیه شماره دو تهران در واکنش به تاسیس حزب اعتدال از سوی برخی نمایندگان مجلس اظهار داشت: اینکه تعدد احزاب در کشور وجود داشته باشد ایرادی ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تاسیس حزب رهروان ولایت انشقاقی بین فراکسیون رهروان در مجلس ایجاد می‌کند یا خیر، گفت:‌ منظور از تاسیس حزب سیاسی این نیست که همه اعضای رهروان ولایت عضویت حزب را نیز بپذیرند.

جلالی ادامه داد:‌ما یک کار فراکسیونی در مجلس داریم و بنا داریم یک کار حزبی در بیرون مجلس صورت دهیم بنابراین این دو مقوله مجزا از هم است.

رئیس فراکسیون رهروان ولایت در پاسخ به این پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه شنیده شده آقایان ابوترابی‌فرد و باهنر به عنوان عضو هیأت موسس حزب تعیین شده‌اند، آیا این را تائید می‌کنید یا خیر،‌گفت: هنوز هیچ کسی به عنوان عضو هیأت موسس حزب تعیین نشده است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها