امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۷:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147947
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۰
تعداد بازدید: 477
اسماعیل نجار ساعتی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، محتوای گفت‌وگوی صبح امروزخود را در خصوص تعلق بالگرد سقوط کرده در منطقه ...

اسماعیل نجار ساعتی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، محتوای گفت‌وگوی صبح امروزخود را در خصوص تعلق بالگرد سقوط کرده در منطقه پس قلعه دربند را اصلاح کرد و اظهار داشت: بنده در گفت‌وگوی صبح با خبرگزاری فارس اشتباه کرده بودم و بالگرد سقوط کرده هنوز به هلال احمر جمهوری اسلامی ایران واگذار نشده بود.

وی تاکید کرد: بالگرد سقوط کرده برای سازمان مدیریت بحران است و در اختیار «پنها» بوده است و مراحل واگذاری آن را به هلال احمر جمهوری اسلامی داشتیم طی می‌کردیم که این بالگرد سقوط کرد؛ در حالی که هنوز به هلال احمر واگذار نشده بود.

نجار خبر داد: احتمالا پرواز این بالگرد در راستای تأمین و نگهداری بوده است و در طول ماه بالگرد باید یک ساعت پرواز کند که متاسفانه این کار بدون هماهنگی با ما انجام شده بود.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور که زیر نظر وزارت کشور فعالیت می‌کند گفت: مالکیت بالگرد سقوط کرده با سازمان مدیریت بحران بوده است و چون تأمین و نگهداری آن هزینه در بر دارد و برای سازمان نیز قابل استفاده نبود، در حال انتقال آن به هلال احمر بودیم و آخرین اقدامات برای واگذاری مذاکرات بود که با سقوط بالگرد به نتیجه نرسید.

نجار در پایان اعلام کرد: این بالگرد در اختیار «پنها» (پشتیبانی و نوسازی هلی‌کوپتری ایران) بوده و تیمی را برای بررسی سقوط آن تشکیل داده‌ایم.

 

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها