امروز : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۰۴:۵۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147964
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۱۶
تعداد بازدید: 348
به گزارش پیروان موعودس، پیمان جبلی معاون خبر رسانه ملی در احکامی جداگانه «سیدمهرداد سیدمهدی» را به عنوان رئیس خبرگزاری صداوسیما، ...

به گزارش پیروان موعودس، پیمان جبلی معاون خبر رسانه ملی در احکامی جداگانه «سیدمهرداد سیدمهدی» را به عنوان رئیس خبرگزاری صداوسیما، «شهرام وثوقی راد» را به عنوان مدیر کل اخبار سیما و «مهدی شهاب تالی» را به عنوان مدیر کل اخبار صدا منصوب کرد.
 

سیدمهرداد سیدمهدی رییس خبرگزاری صدا و سیما
معاون خبر سازمان صدا و سیما سید مهرداد سیدمهدی را به عنوان رییس خبرگزاری صدا و سیما منصوب کرد. در بخشی از این حکم که در پایگاه واحد مرکزی خبر منتشر شده آمده است: با توجه به مراتب تعهد، تجربه و توانمندی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان رییس خبرگزاری واحد مرکزی خبر که با توجه به تغییرات ساختاری و مأموریت های جدید به عنوان خبرگزاری صدا و سیما فعالیت خواهد کرد منصوب می‌شوید.

در این حکم همچنین تاکید شده است: مأموریت اصلی شما برنامه‌ریزی و حرکت به سوی تحقق خبرگزاری تراز برتر کشور به فعلیت رساندن ظرفیت عظیم صدا و سیما در تولید خبر و اطلاع رسانی در راستای آگاهی بخشی عمومی و بصیرت‌افزایی و تولید و توزیع اطلاعات و اخبار درست، روزآمد و جامع متناسب با نیازها و مصالح جامعه است. معاون خبر سازمان صدا و سیما همچنین از زحمات ارزشمند و تلاش های موثر آقای عبدالرضا بوالی(مدیر جدید شبکه خبر) در دوره مسئولیت واحد مرکزی خبر تشکر و قدردانی کرد.

شهرام وثوقی راد مدیر کل اخبار سیما
دومین حکم انتصاب سازمان صدا و سیما به نام شهرام وثوقی راد خورد. در متن حکمی که از سوی پیمان جبلی برای شهرام وثوقی‌راد صادر شده، آمده است: با وجود تکثر و تنوع روزافزون مجاری اطلاع‌رسانی، اعتماد و مراجعه سنتی جامعه به اخبار سیما برای رفع نیازهای خبری سرمایه عظیمی است که تقویت و تعمیق آن به منظور افزایش ضریب نفوذ رسانه ملی ماموریت اساسی شماست. در این حکم بر رعایت ارزش‌های خبری و مخاطب محوری و توجه به اصول دقت، صحت، انصاف و بی طرفی در گزینش و پردازش‌های خبری و رعایت مصالح جامعه تاکید شده است.  جبلی همچنین از تلاش های آقای سیدمهرداد سیدمهدی در دوره مسئولیت اداره کل پخش اخبار سیما قدردانی کرده است.

مهدی شهاب تالی مدیر کل اخبار صدا
سومین حکم صادر امروز هم متعلق به مهدی شهاب تالی است. در بخشی از این حکم آمده است: نظر به جایگاه و اهمیت رادیو در نظام اطلاع‌رسانی انتظار می‌رود با بهره‌گیری از نیروهای کیفی و ساماندهی استعدادهای موجود از این ظرفیت در راستای افزایش ضریب نفوذ رسانه ملی، برنامه‌ریزی کنید. همچنین در بخشی از این حکم، بر حفظ و تقویت رویکرد عالمانه و منصفانه به مسایل جامعه در قالب اخبار و گزارش‌های خبری و تحلیلی و اهتمام ویژه به روزآمدی و نوآوری و خلاقیت در ساختار و محتوای خبر با رعایت اصول سرعت، دقت، صحت و جامعیت تاکید شده است. معاون خبر سازمان صدا و سیما همچنین از زحمات و تلاش‌های آقای علی محمد صالحی(مدیر جدید باشگاه خبرنگاران جوان) در دوره مسئولیت این اداره کل تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار