امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147986
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۰۷
تعداد بازدید: 248
به گزارش پیروان مــوعـــود، پیمان جبلی در این مراسم با تشریح اهداف و برنامه‌های خبرگزاری صداوسیما گفت: با توجه به تحولات عمیق و شکل‌گیری ...

به گزارش پیروان مــوعـــود، پیمان جبلی در این مراسم با تشریح اهداف و برنامه‌های خبرگزاری صداوسیما گفت: با توجه به تحولات عمیق و شکل‌گیری فضای جدید در حوزه اطلاع‌رسانی و خبر در دنیا، امروز رسانه ملی، بویژه معاونت خبر، وظیفه بسیار مهم و حساسی دارد و لازم است که از نظر شکلی و محتوایی بسیار متفاوت عمل کنیم .

 وی با اشاره به کارهای بسیار ارزشمندی که در دوره‌های گذشته در این حوزه انجام شده است ، افزود: امروز باید هماهنگ و همگام با تحولات رسانه‌ای و خبر دنیا به پیش برویم و درحال حاضر نیازمند به پوست اندازی و تکامل در همه عرصه‌های خبری هستیم.

 معاون خبر صداوسیما ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در حوزه‌های خبری رسانه ملی را خوب ارزیابی کرد و گفت: همه مدیران خبر باید تلاش کنند که ضمن شناسایی نقاط قوت توانمندی‌ها برای ارتقای شکلی ، محتوا ، ساختار و قالب با توجه به نیازها گام بردارند.

 جبلی هدف اصلی تحولات جدید در حوزه معاونت خبر رسانه ملی را تبدیل واحد مرکزی خبر به یک خبرگزاری در جهان اعلام کرد و افزود:  واحد مرکزی خبر علاوه بر این که به منبع تغذیه‌کننده خبر آنتن صداوسیما تبدیل خواهد شد، به منبع خبر تغذیه‌کننده اخبار در کشور و در سطح جهانی تبدیل می‌شود.

 در این مراسم مهرداد سیدمهدی، رئیس خبرگزاری صداوسیما ، هم با تشکر از معاون خبر و مدیران و همکاران حوزه‌های خبری درخصوص شکل‌گیری خبرگزاری صداوسیما و نیز نحوه فعالیت این خبرگزاری گفت: کار خبرگزاری صداوسیما فراتر از واحد مرکزی خبر خواهد بود چون ما علاوه بر پوشش خبری صدا و تصویر، در عرصه رسانه‌ای کشور هم باید تاثیرگذار حاضر شویم و همه نیازهای مخاطبان را برآورده کنیم.

 وی با بیان این مطلب که اطلاع‌رسانی ‌باید روزآمد، جامع و سریع انجام گیرد، گفت: ما باید در این دنیای رسانه‌ای جلوتر از رقبای خود حرکت کنیم.

رئیس خبرگزاری سازمان صداوسیما همچنین به مزیت‌های این خبرگزاری اشاره کرد و افزود : یکی از مزیت‌های این خبرگزاری، کار تصویری است که ما می‌توانیم از این مزیت به عنوان نقطه قوت بهره ببریم.

در این مراسم، سیدمهرداد سیدمهدی حکم ریاست خبرگزاری صدا و سیما، شهرام وثوقی راد حکم مدیرکلی اخبار سیما، مهدی شهاب تالی حکم مدیرکلی اخبار صدا و امیرعلی ملکی حکم مشاورت معاون خبر رسانه ملی را دریافت کردند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها