امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14799
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۸
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، اعضای باند القاعده که ماه گذشته در قاهره دستگیر شدند در ربایش چهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، اعضای باند القاعده که ماه گذشته در قاهره دستگیر شدند در ربایش چهار تن از نیروهای پلیس در اوایل سال 2011 که هنوز سرنوشت آنها نامشخص است، دست داشتند.

تحقیقات دادستان عالی امنیت دولت نشان داد که باند تروریستی وابسته به القاعده شامل چند متهم فراری از زندان‌ها به دنبال انقلاب 25 ژانویه است که در طراحی و اجرای عملیات ربایش سه افسر و رئیس پلیس در 4 فوریه 2011 دست داشتند و یکی از مشارکین در این جنایت در میان متهمانی است که اخیرا دستگیر و به اتهام برنامه‌ریزی برای اجرای عملیات انتحاری و انفجار سفارتخانه‌های آمریکا و فرانسه زندانی شده است.

دادستانی عالی امنیت دولت مصر همچنین تصمیم گرفت که حبس موقت «محمد عبدالحلیم حمیده صالح» به منظور اثبات وابستگی وی به گروه‌های تشکیلاتی تروریستی در شبه جزیره سینا تمدید شد.

بر اساس این گزارش دو متهم دیگر به نام‌های «عمرو محمد ابوالعلا عقیده» و «محمد مصطفی محمد ابراهیم بیومی» به دلیل اثبات عدم وابستگی آنها به این باند، آزاد شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها