امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147995
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۲
تعداد بازدید: 216
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پیروان مــوعـــود رونمایی از کتاب «سیاست خارجی در غرب آسیا؛ بررسی روابط معاصر عراق و عربستان» نوشته ...

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پیروان مــوعـــود رونمایی از کتاب «سیاست خارجی در غرب آسیا؛ بررسی روابط معاصر عراق و عربستان» نوشته دکتر محمد صادق کوشکی فردا (سه‌شنبه) در سالن اجتماعات فارس برگزار خواهد شد.

کوشکی عضو هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران است که تالیفات متعددی در حوزه علوم سیاسی و سیاست خارجی دارد.

محمد صادق کوشکی در کارنامه خود نویسندگی کتاب‌های «اسلام و شهرسازی»، «هویت و الگو؛ درنگی در هویت ایران امروز و الگوی اسلامی ـ بومی تمدن‏‌سازی»، «سبک زندگی به روایت انقلاب اسلامی»، «کادرسازی برای انقلاب با محوریت اندیشه‌های امام و رهبری»، «مبانی سیاست مطلوب قرآن کریم»، «برگی از باغ»، «تأملاتی در اندیشه سیاسی امام خمینی»، «تبار ترور» و «تأملات فی‌الفکر السیاسی الامام الخمینی» را داراست.

این مراسم در ساعت ۱۷ در سالن اجتماعات پیروان مــوعـــود بر پا خواهد شد. همچنین آقایان «احمد نادری» مدیرگروه انسان شناسی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و رئیس سابق جهاد دانشگاهی استان تهران و همچنین «اکبر ولی زاده» معاون پژوهشی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران به عنوان منتقدین این کتاب به سخنرانی خواهند پرداخت.

حضور نمانیدگان خبری اصحاب رسانه برای پوشش این رویداد علمی بلامانع است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها