امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147997
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۲
تعداد بازدید: 291
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پیروان مــوعـــود، سید عباس عراقچی و مجید تخت روانچی و وندی شرمن معاونان وزرای خارجه ایران و آمریکا به همراه هلگا ...

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پیروان مــوعـــود، سید عباس عراقچی و مجید تخت روانچی و وندی شرمن معاونان وزرای خارجه ایران و آمریکا به همراه هلگا اشمیت معاون فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به همراه کارشناسان طرفین بعدازظهر امروز (دوشنبه) در شهر مونترو سوئیس در خصوص برنامه هسته‌ای ایران به گفت‌وگو نشستند.

تیم مذاکره کننده هسته‌ای صبح امروز (دوشنبه) به منظور انجام رایزنی‌های هسته‌ای با هیأت مذاکره کننده آمریکایی و همچنین شرکت در چهاردهمین دور مذاکرات جامع هسته‌ای با حضور ایران و شش کشور (آمریکا، انگلستان، آلمان‌، فرانسه، روسیه و چین) به همراه ظریف وزیر خارجه ایران راهی سوئیس شد.

ظریف برای شرکت در بیست و هشتمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل وارد ژنو شد و ضمن شرکت در این نشست با برخی همتایان از جمله وزرای خارجه روسیه و هلند دیدار و گفت‌وگو کرد. وی سپس راهی مونترو سوئیس محل برگزاری این دور از گفت‌وگوهای هسته‌ای و همچنین چهاردهمین دور مذاکرات جامع هسته‌ای شد.

قرار است رایزنی وزرای خارجه ایران و آمریکا عصر امروز (دوشنبه) در مونترو دیدار و گفت‌وگو کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها