امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۰۲:۵۷
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 148
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۹
تعداد بازدید: 491
حسن عباسی مدیر روابط عمومی اورژانش تهران در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت ودرمان فارس با اعلام این خبر افزود: حوالی ساعت 6 بعد از ظهر امروز مأموران ...

حسن عباسی مدیر روابط عمومی اورژانش تهران در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت ودرمان فارس با اعلام این خبر افزود: حوالی ساعت 6 بعد از ظهر امروز مأموران اورژانس تهران برای کمک به مصدومان حادثه آتش سوزی در ساختمان 12 طبقه درحسن عباسی مدیر روابط عمومی اورژانش تهران در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت ودرمان فارس با اعلام این خبر افزود: حوالی ساعت 6 بعد از ظهر امروز مأموران اورژانس تهران برای کمک به مصدومان حادثه آتش سوزی در ساختمان 12 طبقه در خیابان انقلاب تقاطع وصال اعزام شدند.

وی ادامه داد: ظاهراً به دلیل آتش گرفتن یک انبار 200 متری مملو از کاغذ، کتاب و لوازم نوشت‌افزار در زیر زمین این ساختمان دود غلیظی به طبقات بالایی ساختمان سرایت کرده بود.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: 4 نفر از ساکنان ساختمان دچار مشکلات قلبی و تنفسی شده بودند که توسط مأموران اورژانس به بیمارستان فیروزگر انتقال داده شدند.

عباسی با ابیان اینکه مأموران آتش نشانی هم از دود غلیظ در امان نماندند افزود: 3مأمور آتش نشانی هم در حین انجام مأموریت به دلیل دود غلیظ موجود در محیط دچار مشکلات تنفسی شدند که به بیمارستان پارس انتقال یافتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها