امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 25
۰۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148002
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۲
تعداد بازدید: 247
به گزارش پیروان مــوعـــود، محمود خوردبین که بیش از ظهر امروز با حضور در جلسه هماهنگی مدیران در حضور نماینده AFC اعتراض شدید الحنی نسبت به نحوه ...

به گزارش پیروان مــوعـــود، محمود خوردبین که بیش از ظهر امروز با حضور در جلسه هماهنگی مدیران در حضور نماینده AFC اعتراض شدید الحنی نسبت به نحوه میزبانی باشگاه بنیادکار و معطلی بیش از دو ساعت و نیم در فرودگاه داشت ، در این باره به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت:به مدیر تیم بنیاد کار اعتراض شدیدی کردم که چرا تشریفات میزبانی به عمل نیاوردند و نماینده از آن باشگاه در فرودگاه حضور پیدا نکردند که در کمال تعجب پاسخ دادند که شما باید یک ماه پیش درخواست می کردید من هم در پاسخ گفتم این حرف‌ها بی معنی است ، شما اصلا نیامدید بپرسید، حالتان خوب است؟ چطور هستید؟ یک خوشامد ساده نگفتید. یک شاخه گل نیاوردید. می آمدید می دیدید ما در میزبانی لخویا چه کردیم‌ و یاد می‌گرفتید.

وی ادامه داد: به آنها گفتم آیا خوب است ما هم با تیم و بازیکنان شما چنین رفتاری داشته باشیم؟ البته ما میهمان نوازیم مثل شما نیستیم، در دنیا به میهمان نوازی شهرت پیدا کرده ایم. شما حتی از نظر حرفه ای هم درست رفتار نکردید و این اصلا جالب نیست. این حرف‌ها را که زدم جوابی ندهند. گفتند شما سه نفر را با خودتان آوردید که ویزا نداشتند اما جواب دادم: اصلا این سه نفر را درست می‌گویید ولی شما اصلا نیامدید ببینید که اینها که به سفر آمده‌اند  چه شرایطی دارند. در این بازی وقتی میزبان هستیم در قبال همدیگر مسئولیت داریم و این عملکرد شما جای تعجب دارد.

سرپرست سرخپوشان با اشاره به اینکه نباید اجازه داد این مسایل اختلالی در اراده تیم ایجاد کند تصریح کرد: اینها مهم نیست . اتفاقا انگیزه برای بچه‌های ما می‌شود. من امیدوارم که یک بازی خوب داشته باشیم و با نتیجه خوب، دست پر برگردیم و ایرانی ها را خوشحال کنیم . امیدوارم ایرانی هایی هم که در تاشکند و شهر های اطراف هستند به ورزشگاه بیایند، هواداران هم دعا کنند . تیم هم آماده است ، بچه ها انگیزه زیادی دارند و بعد از بازی لخویا هم اعتماد به نفس بیشتر شده و هم فشار روانی کم شده است که فکر می کنم تمرکز بیشتر کمک میکند و امیدوارم بازی با قطری ها از فرصت های خوب استفاده کنیم .

وی در پایان گفت: درخشان تیم خوبی ساخته است. تیم شکل و ساختار خوبی پیدا کرده است و بچه ها هم که از هر نظر آماده‌اند. به امید خدا سربلند خواهیم بود.

انتهای پیام/ک

برچسب ها:
آخرین اخبار