امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148008
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۶
تعداد بازدید: 268
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، دو عضو دموکرات کنگره آمریکا اعلام کردند که تصمیم گرفته‌اند تا دیگر اعضای دموکرات کنگره  ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعـــود، دو عضو دموکرات کنگره آمریکا اعلام کردند که تصمیم گرفته‌اند تا دیگر اعضای دموکرات کنگره  بپیوندد و سخنرانی روز سه‌شنبه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در کنگره با محور ایران را تحریم کنند.

«چارلز رانگل» و «گرگوری میکس» دو نماینده دموکرات ایالت نیویورک هستند که اعلام کردند که تصمیم دارند سخنرانی نتانیاهو را تحریم کنند.

این دو نماینده دموکرات ایالت نیویورک به همراه ۵۵ نماینده دیگر دموکرات و دستکم یک نماینده جمهوری خواه کنگره تصمیم دارند در اعتراض به تصمیم «جان بینر» رئیس اکثریت جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریکا برای دعوت مستقیم از نتانیاهو بدون مشورت با کاخ سفید، سخنرانی نتانیاهو را تحریم کنند.

از طرف دیگر، گروهی از فعالان آمریکا تحت عنوان «سیاست خارجی منصفانه» (justic foreign policy) در تلاش است تا مردم ایالات مختلف آمریکا را ترغیب کنند که با اعمال فشار، سناتورهای و نمایندگان خود در کنگره را وادار کنند که سخنرانی «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در کنگره را تحریم کنند و در آن شرکت نکنند.

در بیانیه‌ای که این گروه در وب‌سایت خود قرار داده است، آمده که «ما در حال حاضر یک فرصت تاریخی به دست آوردیم تا بازی واشنگتن در خصوص سیاست آمریکا در قبال اسرائیل را تغییر دهیم».

انتهای پیام/م

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها