امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148011
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۶
تعداد بازدید: 202
به گزارش پیروان مــوعـــود از اهواز، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در  نخستین کنگره جهاد عشایر عرب خوزستان بعد از ابلاغ سلام ویژه مقام معظم رهبری ...

به گزارش پیروان مــوعـــود از اهواز، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در  نخستین کنگره جهاد عشایر عرب خوزستان بعد از ابلاغ سلام ویژه مقام معظم رهبری به عشایر خوزستان اظهار داشت: دشمن طعم تلخ شکست را از اندیشه مقاومت و جهاد به دستور ولی فقیه چشیده و برای مقابله با آن نقشه ریخته است.

وی با بیان اینکه نقشه دشمن تضعیف ایمان و باورهاست، افزود: دشمن دنبال تضعیف اطاعت پذیری از ولایت بوده و در این راه هزار ترفند به کار بسته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمن دنبال ایجاد اختلاف و تفرقه بین مسلمانان است، تصریح کرد: امروز اگر باب جهاد را ولی امر ما باز کند و زبان به فرمان جهاد بگشاید هیچ ناوی، هیچ سلاحی و حتی سلاح اتمی نخواهد توانست جلوی امت اسلام را بگیرد.

نقدی با بیان اینکه اگر دشمن شیطنت کند نتیجه آن بی‌شک فتح بیت‌المقدس خواهد بود، گفت: دشمن به بهانه قومیت سراغ ما می‌آید تا اقوام ما را به جان هم بیندازد، همچنین آنها به بهانه مذهب سراغ ما می‌آیند تا جنگ مذهبی راه بیندازند.

* داعش برای ایجاد نفاق بین شیعه و سنی است

وی ادامه داد: این طایفه‌ای که به اسم داعش درست کرده‌اند برای این است که بین مسلمانان کدورت ایجاد کند تا جنگ بین شیعه و سنی راه بیفتد.

نقدی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: در قیامی که 100 سال پیش در خوزستان اتفاق افتاد مردم با دست خالی در معرکه جنگ حضور پیدا کردند و با چماق با انگلیسی‌ها جنگیدند و بر سلاح گرم دشمن غلبه کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: شعارهایی که آن روز عشایر سر دادند و به انقلاب اسلامی رسید را امروز هم در یمن و عراق می‌شنویم.

وی تاکید کرد: وقتی پای فتوای جهاد پیش بیاید به هر قیمتی که باشد حتی با دست خالی باز به میدان خواهیم آمد و در مقابل استکبار خواهیم ایستاد.

*رسانه‌های فاسد و مزور می‌خواهند ایمان را از جوانان ما بگیرند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه باید با رسانه‌های فاسد و مزدور دشمن که می‌خواهند ایمان را از جوانان ما بگیرند، مقابله کرد افزود: عامل مهم دیگر در حفظ دستاوردهای امت اسلامی وحدت و یکپارچگی است که می‌تواند ما را به پیروزی بزرگ در مقابل صهیونیست‌ها برساند.

نقدی در ادامه تصریح کرد: دشمنان بداند اگر بساط تحریم را درست کرده و توطئه و اتهام‌زنی بمب هسته‌ای به ایران را تدارک دیده و رسانه‌ها و قدرت سیاسی خود را فراخوان کرده‌اند، اما باز راه به جایی نخواهند برد.

وی عنوان کرد: این 1+5  همان کسانی هستند که از شاه پشتیبانی کردند همان کسانی هستند که از تروریست‌ها حمایت کرده و در جنگ تحمیلی علیه ایران از صدام جنایتکار حمایت کردند.

نقدی در پایان عنوان کرد: دشمنان این را بدانند ملت ایران زیر بار هیچ قرارداد تحمیلی که عزت و کرامتش را زیر سئوال ببرد و تمام تحریم‌ها در آن لغو نشود، نخواهد رفت.

انتهای پیام/72001/غ40

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها