امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148015
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۶
تعداد بازدید: 237
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پیروان مــوعـــود، سید عباس عراقچی، مجید تخت روانچی، وندی شرمن معاونان وزرای خارجه ایران و آمریکا به همراه هلگا ...

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پیروان مــوعـــود، سید عباس عراقچی، مجید تخت روانچی، وندی شرمن معاونان وزرای خارجه ایران و آمریکا به همراه هلگا اشمیت معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دقایقی پیش در شهر مونتروی سوئیس در خصوص برنامه هسته‌ای ایران به رایزنی و گفت‌وگو پرداختند.

امروز (سه‌شنبه) از ساعت 15:30 به وقت تهران علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و ارنست مونیز وزیر انرژی آمریکا در حال گفت‌وگو درباره مباحث فنی برنامه هسته‌ای ایران بودند دقایقی پیش این رایزنی‌ها پس از حدود 2 ساعت به پایان رسید.

بر همین اساس قرار است سومین دور رایزنی‌های ظریف و کری ساعت 17:30 به وقت تهران برگزار شود. ظریف و کری شب گذشته به مدت 2 ساعت و نیم و صبح امروز نیز دو ساعت و نیم (مجموعا 5 ساعت طی دیروز و امروز صبح) به همراه صالحی، مونیز، معاونانشان و هلگا اشمیت معاون فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به رایزنی در راستای رفع اختلافات موجود بر سر توافقنامه جامع هسته‌ای که عمده‌ترین آن موضوع رفع تحریم‌ها بود پرداختند.

روز گذشته دور جدید رایزنی‌ها در مونترو سوئیس و برای اولین بار در این شهر، بین هیأت‌های ایران و آمریکا در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها