امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148022
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۷
تعداد بازدید: 271
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پیروان مــوعـــود، در دومین روز رایزنی‌های هسته‌ای در شهر مونترو سوئیس سومین دور رایزنی‌های وزرای ...

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پیروان مــوعـــود، در دومین روز رایزنی‌های هسته‌ای در شهر مونترو سوئیس سومین دور رایزنی‌های وزرای خارجه ایران و آمریکا با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، وزیر انرژی آمریکا، معاونان وزرا و هلگا اشمیت معاون فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دقایقی پیش آغاز شد.

ظریف و کری شب گذشته به مدت 2 ساعت و نیم و صبح امروز نیز دو ساعت و نیم (مجموعا 5 ساعت طی دیروز و امروز صبح) به همراه صالحی، مونیز، معاونانشان و هلگا اشمیت معاون فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به رایزنی در راستای رفع اختلافات موجود بر سر توافقنامه جامع هسته‌ای که عمده‌ترین آن موضوع رفع تحریم‌ها بود، پرداختند.

ساعاتی پیش نیز سید عباس عراقچی، مجید تخت روانچی، وندی شرمن معاونان وزرای خارجه ایران و آمریکا به همراه هلگا اشمیت معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در خصوص برنامه هسته‌ای ایران به رایزنی و گفت‌وگو پرداختند که حدود یک ساعت به طول انجامید.

علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و ارنست مونیز وزیر انرژی آمریکا نیز امروز حدود ۲ ساعت درباره مباحث فنی برنامه هسته‌ای ایران گفت‌وگو کردند.

به گزارش فارس، از روز گذشته دور جدید رایزنی‌ها در مونترو سوئیس و برای اولین بار در این شهر، بین هیأت‌های ایران و آمریکا در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها