امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148037
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۶
تعداد بازدید: 289
به گزارش خبرنگار پارلمانی پیروان مــوعـــود، نمایندگان قوه مقننه در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی طی نامه‌ای خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پیروان مــوعـــود، نمایندگان قوه مقننه در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی طی نامه‌ای خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار انتقاداتی نسبت به عملکرد این ستاد مطرح کردند.

متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر لاریجانی

ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

احتراما ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی که اینجانبان امضاکنندگان ذیل به عنوان نماینده جنابعالی در آن حضور داریم در دولت یازدهم خروجی وعملکردی که قابل توجه باشد نداشته و با وصفی که بارها متذکر شدیم نتیجه‌ای حاصل نشده است.

به خصوص بعد از همایشی که همزمان با تذکر مقام معظم ولایت بوده و اینجانبان نیز در آن شرکت نکردیم، تقریبا ستاد به حالت تعطیل درآمده و یک یا دو جلسه بیشتر نداشتیم.

شایان ذکر است که قانون ارتقاء سلامت اداری که با زحمات فراوان جنابعالی به صورت اصل 85 قانون اساسی در کمیسیون اجتماعی مجلس تصویب و نیز در مجمع تشخیص مصلحت نظام نهایی شد،‌حتی آئین‌نامه اجرایی آن هم کامل نوشته نشد که مدت آن منقضی شد و در واقع بهترین قانون مبارزه با مفاسد اقتصادی در مقطع کنونی عملا بی‌خاصیبت شد.

اوقات تشکیل جلسات آن هم هر 15 روز یک بار که اکنون از ماه گذشته و در اوقات فوت شده روز یعنی 3 و نیم تا 5 بعد از ظهر گواه بی‌انگیزه بودن در مبارزه با مفاسد اقتصادی است. به هر حال به حکم وظیفه شرعی و قانونی موارد فوق اعلام شد.

عزت‌الله یوسفیان ملا

محمدعلی پورمختار

محمد سقایی

سیدرمضان شجاعی‌کیاسری

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها