امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148042
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۲
تعداد بازدید: 298
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پیروان مــوعـــود، محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور در جلسه شورای اداری استان تهران طی سخنانی با اشاره به انتخابات ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پیروان مــوعـــود، محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور در جلسه شورای اداری استان تهران طی سخنانی با اشاره به انتخابات مجلس و خبرگان در سال آینده اظهار داشت: از حالا بحث‌های انتخابات شروع شده و ما باید از الان خودمان را آماده کنیم تا از امکانات دولتی به نفع له و علیه هیچ کاندیدایی استفاده نشود.

وی در ادامه افزود: اگر از امروز زمزمه‌هایی وجود دارد که دوست هم‌حزبی و هم تشکیلاتی‌مان می‌خواهد برای نمایندگی در مجلس اقدام کند، نباید اجازه دهیم وی از امکانات اداره مورد تصدی ما استفاده کند البته در زمان مقرر بخشنامه‌های لازم را صادر می‌کنیم.

وی تصریح کرد:‌ ما باید شرایطی را فراهم کنیم تا همه کسانی که علاقمند هستند و این آمادگی را در خود احساس می‌کنند بتوانند وارد صحنه انتخابات شوند و ما نیز باید راه را برای آنها باز کنیم تا موارد مسابقه این انتخابات شوند و همچنین سعی کنیم و باید شرایط لازم را برای رای‌دهندگان فراهم کنیم.

مقیمی خاطرنشان کرد: ما به عنوان مجریان باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا شخص خاصی از امکانات دولتی، عمومی و امکاناتی که با پول مردم تهیه شده است، استفاده نکنند.

وی ادامه داد:‌باید دقت کنیم از تریبون‌ها و امکاناتی که در اختیار نهادها است بر له یا علیه کسی استفاده نشود.

معاون سیاسی وزیر کشور خطاب به فرمانداران و اعضای شورای عالی اداری استان تهران گفت: اگر تخلفی در این خصوص مشاهده کردید حتما گزارش دهید تا برخورد مناسب با مسئولان ذیربط صورت گیرد زیرا اجرای این اقدامات موجب حضور حداکثری مردم خواهد شد.

مقیمی با بیان اینکه ما باید نشاط سیاسی ایجاد و جامعه را به سمت انتخابات هدایت کنیم، افزود: ما همچنین وظیفه داریم شرایطی را فراهم کنیم که همه مردم علاقمند شوند تا انتخابات پرشوری داشته باشیم.

وی درباره فعالیت احزاب در انتخابات اظهارداشت: ما همچنین باید شرایطی فراهم کنیم تا همه احزابی که شناسنامه‌دار هستند بتوانند فعالیت‌های مورد نظر خود را انجام دهند و به همه کسانی که می‌خواهند در چارچوب قانون فعالیت سیاسی داشته باشند کمک کنیم تا آنها بتوانند نشاط سیاسی رادر جامعه ایجاد کنند. 

وی با اشاره به طیف‌های مختلف سیاسی در کشور تصریح کرد: تا امروز همه اعلام کردند که می‌خواهند در انتخابات شرکت کنند انشاءالله بتوانیم این جو را حفظ کنیم تا شاهد نشاط سیاسی باشیم.

مقمیی تاکید کرد: اینکه چه کسی از صندوق‌های رای اسمش بیرون می‌آید به ما ربطی ندارد.

انتهای پیام./

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها