امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148069
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۳
تعداد بازدید: 222
با توجه به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر پیشرفت پر شتاب علمی کشور، یکی از مهمترین صنایعی که با پیشرفتش باعث جلو رفتن هر کشوری می شود؛ صنایع هوافضای هر کشوراست. به طوری که کشوری که راه به فضا نداشته باشد مانند کشوری است که در قرون گذشته راه به دریا نداشته است.

به گزارش بسیج دانشجویی دانشکده هوافضای دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، در چند ماه گذشته تصمیمات جدید دولت درباره صنعت فضایی کشور و انتشار اخبار ضد و نقیض از رسانه ها باعث ایجاد یک فضای غبار آلود در آینده فضایی کشور شده است. با توجه به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر پیشرفت پر شتاب علمی کشور، یکی از مهمترین صنایعی که با پیشرفتش باعث جلو رفتن هر کشوری می شود؛ صنایع هوافضای هر کشوراست. به طوری که کشوری که راه به فضا نداشته باشد مانند کشوری است که در قرون گذشته راه به دریا نداشته است.

این عوامل، جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی را برآن داشت که اقدامی جهت شفاف سازی این فضای غبار آلود انجام دهند. در این راستا بر آن شدیم با برگزاری همایش «در مسیر پیشرفت، توقف ممنوع» و تشکیل میز گرد تخصصی متشکل از سیاست گذاران، اساتید و کارشناسان فضایی کشور این مهم را انجام دهیم. تا در این فضا و برهه ی زمانی مهم، تصمیمی به گونه ای گرفته نشود که باعث عقب گرد یا حتی نابودی آینده کشور شود.

HavafaZa 212x300 همایش «در مسیر پیشرفت ، توقف ممنوع»

با حضور سیاست گذاران، اساتید وکارشناسان هوافضای کشور: محمد سلیمانی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی رضا تقی پور، وزیر سابق و فناوری اطلاعات محمّد حسین ذوالفقار، طراح طرح ملی سازمان فضایی

زمان: ۱۹ اسفند، ساعت ۱۳ تا ۱۵

مکان: دانشکده هوافضای دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، سالن همایش سفیر

(آدرس دانشکده: فلکه چهارم تهرانپارس، انتهای بزرگراه شهید زین الدین، دو راهی رهبر، بلوار دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی)

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها