امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14807
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۹
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، «محمود عباس» در دیدار با «جان برد» آخرین تحولات روند سازش و تلاش‌های آمریکا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، «محمود عباس» در دیدار با «جان برد» آخرین تحولات روند سازش و تلاش‌های آمریکا برای احیای آن را مورد بررسی قرار داد.

عباس بر پایبندی طرف فلسطینی به تحقق صلح فراگیر و عادلانه بر اساس اصل راه‌حل دو دولت به منظور تشکیل دولت فلسطین در مرزهای سال 1967 به پایتختی قدس تاکید کرد.

وی همچنین بر موضع فلسطین مبنی بر ضرورت آزادسازی اسرا، توقف شهرک‌سازی در اراضی فلسطینی بویژه در شهر قدس و ازسرگیری مذاکرات جدی که به پایان اشغالگری منتهی شده و خواسته‌های ملت فلسطینی در خصوص تشکیل دولت مستقل را محقق کند، تاکید کرد.

وزیر خارجه کانادا همچنین با «رامی حمدالله» نخست‌وزیر دولت انتصابی تشکیلات خودگردان دیدار کرد و حمدالله در این دیدار به تشریح آخرین تحولات سیاسی و اوضاع اقتصادی فلسطین پرداخت.

حمدالله همچنین با اشاره به ایفای نقش کانادا در حمایت از ملت فلسطین و موسسات آن، ایستادگی این کشور در کنار ملت فلسطین از جمله حق تعیین سرنوشت و حاکمیت ملی آن بر اراضی دولت مستقل فلسطین با حاکمیت کامل در مرزهای سال 1967 را ستود.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار