امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۲۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148076
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۳
تعداد بازدید: 353
به گزارش پیروان مــوعـــود از رامهرمز، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری عصر امروز در گردهمایی رزمندگان شهرستان رامهرمز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ...

به گزارش پیروان مــوعـــود از رامهرمز، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری عصر امروز در گردهمایی رزمندگان شهرستان رامهرمز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اینگونه مجالس را دارای برکاتی برای انقلاب دانست و اظهار کرد: کمتر محفلی دارای این برکات است.

وی، انقلاب اسلامی ایران را نشأت گرفته از راه و قیام اباعبدالله(ع) و استقامت‌های این امام بزرگوار عنوان کرد و افزود: امروزه ملت اسلامی ایران سربلندترین و باعظمت‌ترین ملت جهان است که این امر به برکت خون شهیدان محقق شده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: امروز شاهدیم دشمنان داخلی و خارجی با تمام قوا علیه انقلاب اسلامی ایران در حال برنامه‌ریزی و توطئه هستند که نمونه‌های بسیاری از آن اعم از تحریم، تهاجم فرهنگی، تهدید امنیتی و سیاسی هستند.

جعفری اضافه کرد: دشمن، لحظه‌ای برای اینکه دل مردم را سست و حرکت مردم در راه انقلاب و نظام اسلامی ره به تردید بیاندازد آرام و قرار ندارد اما به لطف الهی این مکرها به خودشان بازخواهد گشت و هربار که توطئه‌ای علیه ملت ایران اجرا می‌کنند شکست خورده و نتیجه آن باعث عزت و عظمت روزافزون انقلاب اسلامی ایران می‌شود.

وی در ادامه به بحث پیرامون مسئله داعش پرداخت و یکی از اهداف این گروهک تروریستی را که 15 سال پیش از سوی دشمنان نظام جمهوری اسلامی شکل گرفت، مقابله با توسعه بیداری اسلامی و صادر شدن انقلاب اسلامی ایران به دیگر کشورها عنوان کرد.

جعفری عنوان کرد: دشمنان تا بن دندان مسلح نظام اسلامی قادر به مقابله با ملت ایران نبوده و در هشت سال دفاع مقدس دیدند که جنگ با ملت ایران ریشه‌های نظام اسلامی را مستحکم‌تر می‌سازد.

فرمانده کل سپاه پاسداران، یکی دیگر از اهداف تشکیل گروه داعش را جلوگیری از اتحاد ملت‌های ایران، عراق، سوریه و لبنان عنوان کرد و گفت: به لطف الهی باز هم نتیجه عکس داده و باعث شده این اتحاد قوی‌تر شود و نخستین کشور نامشروعی که از این وحدت و یکپارچگی هراسناک است، اسرائیل غاصب است.

وی بیان کرد: آمریکا و اسرائیل و هیچ کشوری جرأت نگاه چپ و تهدید علیه جمهوری اسلامی ایران را ندارد و این، نتایج و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

جعفری افزود: اسرائیل با در دست داشتن تمام تکنولوژی و پیشرفته‌ترین سلاح‌ها، هر چه تلاش می‌کند وارد مرزهای غزه و لبنان شود، نمی‌تواند، این چه قدرتی است که مجهزترین ارتش منطقه که هیچ محدودیتی ندارد را متوقف کرده است؟ چرا نمی‌توانند وارد غزه شوند؟

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: بدون شک در پاسخ باید گفت؛ درسی که مردم غزه از جنگ هشت ساله ما گرفته‌اند و البته خواست و کمک‌های فکری، آموزشی، تسلیحاتی و مادی جمهوری اسلامی ایران به آنها باعث شده است که در مقابل رژیم صهیونیستی بایستند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: امروزه تمام خاک فلسطین اشغالی در برد موشک‌های حزب‌الله و مردم غزه است که این امر به معنای سقوط اسرائیل بوده و رژیم صهیونیستی خود از این مسئله آگاهی داشته و تلاش می‌کند که از این تهدید رهایی یابد اما به قوه الهی قادر به انجام هیچ کاری نخواهد بود.

فرمانده کل سپاه پاسداران در پایان ضمن اشاره به برخی مشکلات داخلی و گوشه‌ای از تحلیل‌های افرادی که راه استقامت و راه نظام را قبول ندارند گفت: بعضی‌ها ادعای انقلابی و یار امام بودن کرده اما متاسفانه توقف انقلاب اسلامی ایران را دنبال می‌کنند و خودشان را هم انقلابی می‌دانند.

جعفری تصریح کرد: این‌ها مشکلات سیاسی ما است و همیشه چه در صدر اسلام و چه در دوران حضرت علی(ع) بوده است و طرفداری از حق و فهمیدن حق و پای حق ایستادن، کار هر ملتی نیست و این کار بزرگ را ملت ایران انجام داده و پای آن ایستاده است.

به گزارش پیروان مــوعـــود، در حاشیه این همایش نمایشگاه عکسی از رزمندگان رامهرمز در هشت سال دفاع مقدس برقرار شده بود.

انتهای پیام /72012/ع40

برچسب ها:
آخرین اخبار