امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148080
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۲
تعداد بازدید: 395
سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری ...

سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به دعوای زرگری نتانیاهو و کاخ سفید، اینگونه اختلافات مصنوعی بین اسرائیل و آمریکا را راهکار آنان برای مغلوب کردن ایران دانست.

وی گفت: مطابق اظهارنظرها و رفتارهای عملی حاکمان آمریکا پیوند ناگسستنی بین رژیم صهیونیستی و حکومت آمریکا وجو دارد، چون رؤسای جمهوری آمریکا و مقامات این کشور همیشه اظهاراتی بر این مبنا مطرح می‌کنند که متعهد به امنیت رژیم صهیونیستی هستند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه تصریح کرد: آنان می‌خواهند با به راه انداختن این دعوای ساختگی و پررنگ‌تر کردن اختلاف نمایشی بین نتانیاهو و کاخ سفید، جمهوری اسلامی ایران را تحت فشار قرار دهند با این استدلال که چون رژیم صهیونیستی مخالف توافق است پس توافق به نفع ایران است.

نقوی با بیان اینکه آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی همواره با هماهنگی یکدیگر وارد عرصه می‌شوند، تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران دست آمریکا و اسرائیل را خوانده و فریب دعوای مصنوعی آنان را نمی‌خورد.

وی در ادامه با انتقاد از ارائه متن مذاکرات هسته‌ای محرمانه ایران با 1+5، گفت: مبادله اطلاعات مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 بین این دو کشور بیانگر این موضوع است که آمریکا و رژیم صهیونیستی کاملاً با یکدیگر هماهنگ هستند لذا تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای نباید فریب این اختلاف نمایشی آنان را بخورد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها