امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 148092
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۳
تعداد بازدید: 433
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس علی کفاشیان درباره جلسه کمیته ملی المپیک با فدراسیون فوتبال گفت: جلسه خوبی با آقای شهنازی و هاشمی داشتیم البته ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس علی کفاشیان درباره جلسه کمیته ملی المپیک با فدراسیون فوتبال گفت: جلسه خوبی با آقای شهنازی و هاشمی داشتیم البته آقای کاشانی و تاج هم در جلسه حضور داشتند. اولویت ما تیم ملی امید است اما نمی‌توانیم در بحث باشگاه‌ها که مسابقات آسیایی دارند دخالت کنیم ممکن است آنها صدمه بخورند.

وی افزود: ما به باشگاه‌ها فراخوان می کنیم قرار شد سازمان لیگ هم این موضوع را حل کند البته قرار شد اگر مسابقات لیگ بود باشگاه‌ها بازیکن به تیم امید بدهند اما برای باشگاه‌هایی که مسابقات آسیایی دارند نمی‌توانیم دخالت کنیم.

کفاشیان درباره حضور جهانبخش و آزمون عنوان کرد: این موضوع را به کی‌روش می گوییم او قرار است این هفته به ایران بیاید. با او صحبت می‌کنیم. قطعا کی‌روش و خاکپور جلسه‌ای در این خصوص خواهند داشت. کی‌روش هم این بازیکنان را نیاز دارد اما می تواند در یکی دو بازی آنها را در اختیار تیم ملی امید قرار دهد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه 7 سال است ریاست این فدراسیون را برعهده داشته و در واقع نوعی رکورد‌زنی به حساب می‌آید تصریح کرد: من در دو و میدانی ماده 100 متر با مانع رکورد زدم که شکسته شد. اما امیدوارم سوابق مدیریتی من در فدراسیون فوتبال شکسته شود. در هر صورت با صحبت‌های مدیریتی ما توانستیم در AFC کرسی بگیریم و می‌توانیم برنامه‌هایمان را به خوبی پیش ببریم. از این به بعد می‌توانیم از این تجربه‌ها استفاده کنیم.

کفاشیان در ادامه در پاسخ به این سوال که شایعه شده شما با کرسی نایب‌رئیسی می‌خواهید از فدراسیون فوتبال بروید اظهار داشت: خیر. این موضوع در اختیار مجمع است که هر موقع تصمیم بگیرد این کار را انجام می‌دهد. البته یک سال تا آن زمان وقت داریم و تا آن موقع مجمع عملکردها را مورد بررسی قرار می‌دهد.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین درباره جلسه‌اش با شیخ سلمان برای میزبانی جام ملت‌های 2019 گفت: در این جلسه در خصوص میزبانی حضور کارشناسان ما در کمیته‌های مختلف مسائل باشگاه‌ها و حضور‌شان در لیگ آسیا صحبت‌هایی شد. درباره میزبانی هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم. شیخ سلمان گفت: هنوز برای میزبانی به نتیجه نرسیده‌ایم. نقاط ضعف و قوت برای ایران و امارات مطرح است. 5 نفر از کارشناسان AFC ایام عید به امارات و ایران می‌آیند و توضیحات‌شان را به AFC ارائه خواهند کرد بعد در این باره تصمیم می‌گیرند.

وی افزود: شیخ سلمان برای میزبانی بحث حضور بانوان را مطرح نکرد و صحبت‌های او در خصوص اسپانسر و حق پخش تلویزیونی بود که اعتقاد دارند اسپانسر‌ها باید به راحتی به ایران بیایند تا بحث هزینه‌ها در بیاید. این موضوع در امارات امسال حل شده است. آنها به ما گفتند تضمین بدهید حق پخش به این بازی‌ها تعلق می‌گیرد که من به آنها نگفتم صدا و سیما حق پخش باشگاه‌های ما را نمی‌دهد چه برسد به این مسابقات. ما هم نمی‌توانیم واقعیت‌ها را نادیده بگیریم و دعا می کنیم که این مشکل حل شود.

عضو هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک درباره بازی دوستانه ایران و ازبکستان عنوان کرد: فکر نمی‌کنم در این باره مشکلی باشد اما بعد از قرعه‌کشی نتیجه را اعلام می‌کنیم. بحث ما بازی با ایتالیاست که شرایط را فراهم کنیم تا این مسابقه در ایران برگزار شود.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه شما از کمیته انضباطی خواسته‌اید جاسم کرار را محروم کنند گفت: من چنین حرفی زده‌ام؟ کمیته انضباطی مستقل است. درباره محرومیت او از کمیته انضباطی سوال کنید.در داستان کرار، افشارزاده با من تماس گرفت و از بنده خواست که او را ببخشیم، اما دیدید که بر خلاف خواست او محرومیتش بیشتر شد.

وی در مجمع فدراسیون فوتبال اظهار داشت: قبل از عید یا بعد از عید مجمع را تشکیل می‌دهیم. هر زمانی که گزارشات مالی آماده و تصویب شد مجمع برگزار می‌شود.

کفاشیان درباره حضور اسلامیان در فدراسیون فوتبال مطرح کرد: هر زمان و هرجا نیاز باشد او به فدراسیون می‌آید ما به او مسئولیت دادیم که حضورش در فدراسیون بیشتر خواهد شد.

وی در پایان درباره لغو سفرهای بانوان خاطرنشان کرد: به خشکسالی خورده‌ایم. لغو سفر تدارکاتی اشکالی ندارد و می‌توانیم آن را جبران کنیم. در این مقطع نتوانستیم.

انتهای پیام/ی

برچسب ها:
آخرین اخبار